101 Okey Plus Android Oyunu

Özellikle de Facebook’ta en çok sevilerek oynanan oyunlar arasında yer almayı başaran 101 Okey Plus, artık android cihazlar için de kullanılabilir hale getirildi. Bu uygulamayı cihazınıza indirerek ya da facebook hesabınız ile oyuna başlamanız yapmanız gereken tek şeydir.

Özellikle de Facebook kullanıcıları arasında büyük bir trend olan bu uygulamayı dilerseniz arkadaşlarınızla dilerseniz de tanımadığınız kişiler ile online olarak oynayabilirsiniz. Aynı zamanda oyun oynadığınız kişiler ile dilediğiniz gibi sohbet edebilir ya da özel mesaj bölümünden kişilerle konuşabilirsiniz. Oyunda tanıştığınız kişileri de arkadaş listenize ekleyebilir ve onlar online olduğu zaman oyun daveti gönderebilirsiniz. Uygulamayı kullanmanız için internet bağlantınızın olması gerekiyor. Ayrıca oyun oynarken aynı zamanda müzik keyfinin tadını çıkarabilir ve dinlemek istediğiniz müzikleri seçerek oyunu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulamaya misafir oyuncu olarak girip iyice inceleyebilir ve daha sonra yeni bir hesap alarak oyuna devam edebilirsiniz.

Genel anlamda bakıldığında başarılı bir oyun diyebileceğimiz özelliklere sahip olan bu oyun ile kafanızı dağıtabilir, yeni insanlarla tanışabilir, dilediğiniz gibi sohbet edebilir ve kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Bu uygulamayı dilerseniz Android tablet ya da cep telefonlarınıza indirerek anında oynamaya başlayabilirsiniz.

Siz de okey oynamayı sevenlerden ve üzerime rakip tanımam diyenlerdenseniz bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir, arkadaşlarınızla ve online kişilerle doyasıya okey keyfini yaşayabilirsiniz.

Yorum yapın