2017 Makyaj Modası

Bir bayanın makyajı ilk olmazsa olmazların arasındadır. Makyaj seçimini doğru yapabilmek her zaman önemlidir. Makyaj seçimini seçerken ten rengi, yüz tipi ve giyim tarzları gibi faktörler göz önüne getirilmelidir. 2017 makyaj modasında renkler ile bayanların aklını başından almaktadır. Bu senenin makyaj renk ve uygulamaları geçen seneler de hem renk hem de uygulanış olarak farlı bir biçimdedir. Daha canlı ve pastel renkler hakimiyeti ele almıştır.

2017 Makyaj Trendleri

Gerçek kırmızı dudaklar, klasik bir görünüm olduğunu düşünebilirsiniz. Sonbahar ve kışın soğuk havasında canlı renkler ile daha güzel görünüm sağlayacaktır. Parlak ve koyu tonlar öne geçebilmektedir. Parlak kırmızı renkler, beyaz tenliler için daha harika bir görünüm öne sürmektedir. Etkileyici bir imaj için gerçek kırmızı dudaklar yeterlidir. Saç renginizi, gözlerinizi ve kaşlarınızı da ortaya çıkaran dudak renginiz olacaktır.

Koyu mat dudaklar, sonbahar mevsiminde karanlık bir yolculuğa çıkmaktan esinlenmiştir. Siyah ve karanlık renkleri dudaklar da bu sonbahar ve kış zamanında tekrardan göreceğiz. Fantastiği seviyorsanız siyah ve mor renkler ile renklenebilirsiniz.

Pastel ve parlak pembe dudaklar, gerçekten masum ve yaşamınızı renklendirmek için tercih edebilirsiniz. Gençliğinizi ortaya çıkarabilmek için bu renkle fazlası ile size yetecektir. Bu renkler ile muhteşem bebek dudaklı olabilirsiniz.

Dudak parlatıcılı dudaklar için rujsuz sadece dudaklarınıza parlaklık vererek makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Dudaklarınızı net gösterebilmek için ve taze yüzünüzü ortaya çıkarabilmek adına dudaklarını parlatabilirsiniz.

Bakır rengi göz kapakları, trendler arasında saç uyumuna uygun yapabilirseniz daha hoş bir görünüm elde edebileceksiniz. Aşırıya kaçmadıkça uygulayabileceğiniz bakır tonu gölgelemeleri ile çok yönlülüğü sağlayabilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Gökkuşağı renkli gözler, sonbahar da kalın parlak renkler güzel ya da bazı muhteşem metalik tonlar da gözler de başka duracaktır. Gözleri gökkuşağının yedi rengine benzeyen bu makyaj trendi ile başka bir hava katacaktır. Gözlerin renkli olması ile etkileyici bakışlar elde edilecektir.

Grafik siyah gözler, 2016 – 2017 sonbahar kış makyaj trendlerinde dağınık bir görünümden zevk alan bir kitle bulunmaktadır. Farklı makyaj tasarımcıları da buna kayıtsız kalmayarak gözlere bu etkiyi daha da arttırdılar. Grafik siyah gözler gerçekten sıra dışı olduğundan denenmesini önerebiliriz.

Yorum yapın