2019 Yaz Modasından İpuçları Nelerdir?

2019 Yaz Modasından İpuçları ; Yaz mevsimi bir takvim yaprağı kadar uzak kalmışken, kuşkusuz en merak edilen soruların başında nelerin moda olacağı geliyordur. Fiyatlar, olası kombin seçenekleri, renkler, desenler, modeller…

Sizin için ünlü markaların ve modacıların 2019 yaz kreasyonlarına göz atıp yaz modasına dair izlenimlerimizi derledik.

Yaz alışverişiniz için, özellikle bayram indirimleriyle birlikte değerlendireceğinize inanıyoruz.

2019 yaz kreasyonlarında öne çıkan renk beyaz. Hem mayo ve bikinilerde, hem de spor giyimde beyazın olabildiğince ağırlık kazandığı göze çarpıyor. Pastel renkler ve canlı renkler ise beyaza eşlik ederek onu tamamlıyor. Siyah ise şahsına münhasır karakteriyle yine ihtişamını sürdürüyor, ama daha çok şık gece davetlerinde karşılaşılacağa benziyor.

Gündelik giyimde canlı desenler ağırlıkta bu yaz. Renk uyumları dikkat çekici bir güzellikte ve gündelik giyimde bu yıl aksesuarlar kombin yapılırken sıklıkla değerlendirilecek gibi duruyor. Özellikle spor saatler bayanların bu yıl daha fazla tercih edeceği ürünler arasında. Renk uyumları demişken, saat ve diğer aksesuarların uyumları ile beraber, biraz daha serin yaz akşamlarında t-shirt ve gömlek kombini yaparken birinin beyaz diğerinin desenli canlı renk seçilebileceğini tahmin etmek güç değil.

Büyüklerin gardıroplarından veya sandıklarından esinlenilerek oluşturulan kombinler bu yazda da rağbet görecek. Canlı renkler ve vintage (nostaljik) desenler hâlen varlıklarını hissettiriyor. Şimdiden bir fedora şapka almanızı öneririz. Kendine güvenen şuh kadınlar içinse floopy (disket) şapkalar elbette ilk sırada. Sıcak yaz günlerinde sahile kaçanlar için önerimiz güneşlikler. Saçların güzelliğiyle birlikte mayo ve bikini renkleriyle uyumlu olabilecek beyaz renk sanki daha popüler.

Mayo ve bikinilerde de 2019 yaz kreasyonunda değişiklik oldu. Yerinde duramayan kadın okuyucularımızla birlikte özel günlerini plajda geçirme durumunda olanlara önerimiz şortlu bikiniler. Straplez bikiniler de bu yıl var; ama eskiden olduğu gibi yine sönük durumda. Bu senenin sürprizini ise bustiyer bikiniler yapmışa benziyor. Renk renk, desen desen yüzlerce model var. Ayrıca takı yerine bikinisi ve vücudunu ön planda tutmak isteyenler için bu yılın da gözdesi ufak bir dekolteyle süslenmiş halter bikiniler.

Yorum yapın