2020 En İyi Kablosuz Kulaklıkları Neler?

Satılan çok sayıda ürün açısından, Apple’ın AirPods’ları son birkaç yıldır gerçek kablosuz kulaklıklar için pazara hakim oldu. Ancak daha iyi ses, daha iyi pil ömrü ve performans sunan birçok yeni model ortaya çıktı. Ve şimdi aralarından seçim yapabileceğiniz birçok çekici tamamen kablosuz kulaklık var – yolda daha da fazlası var.

En iyi ses veren gerçek kablosuz kulaklık başlıkları ve en ucuz gerçek kablosuz kulaklık başlıkları listelerimiz var . Bu liste, basitçe, en iyi gerçek kablosuz kulaklıklardır. En iyi performansı elde etmek için, en iyi kablosuz kulaklıkların ergonomik bir tasarımla rahat hissetmeye ve sıkı bir mühürle tam oturmaya ihtiyaç duyduğunu unutmayın. Kulak içi kulaklıklarla tam uyum sağlayamıyorsanız , ne yazık ki hayal kırıklığına uğrayacaksınız ve dolandırıldığınızı düşüneceksiniz, bu yüzden kablosuz kulaklık çiftinizi iyi bir iade politikası olan bir satıcıdan satın almanızı öneririm. Amazon . Yeni ürünleri incelerken bu listeyi düzenli olarak güncelleyeceğiz.

Sennheiser Momentum True Wireless 2

Nisan ayında ön sipariş ve nakliye için kullanılabilen ikinci nesil Momentum True Wireless 2, 300 $ ‘dan ucuz değil, ancak biraz daha küçük, daha rahat bir tasarım, mükemmel ses kalitesi, aktif, orijinallerden daha iyi AirPod Pro’nunkine rakip olan gürültü önleme, pil ömrünü (orijinalin dördüne göre yedi saate kadar) ve aramalar sırasında daha iyi gürültü azaltmayı iyileştirir. Ve onları siyahtan hoşlanmıyorsanız, bu yılın ilerleyen saatlerinde takip etmek için beyaz bir versiyona yer verilmiştir. En önemlisi, Momentum True Wireless 2, AirPods Pro’ya açıkça üstün ses kalitesi sunan, yine de gerçek kablosuz kulaklıklar için aynı yıldız sese sahiptir. Bu onları tartışmasız en iyi gerçek kablosuz kulaklıklar yapar ve bugün CNET Editörlerin Seçimi Ödülü’nü kazandı.

Bunlar, AAC ve AptX codec bileşenlerini (Bluetooth’un Samsung Galaxy akıllı telefonları gibi AptX’i olan cihazlar için) destekleyen Bluetooth 5.1 kullanır.

Apple AirPods Pro

249 $ ‘lık bir modelin beklediğiniz kadar büyülü gelmeseler bile, AirPods Pro hala mükemmel bir kablosuz kulaklık çifti olmayı başarıyor. Bu büyük ölçüde kazanan tasarımları ve uyumları, gelişmiş bas performansı, etkili gürültü önleme ve mükemmel çağrı kalitesi nedeniyle. Evet, Apple AirPods 250 $ ‘a pahalı, ancak iyi haber onları çok fazla kullanacaksınız, muhtemelen pili tüketeceksiniz – zamanla azalır ve değiştirilemez – ve yeni bir çift satın almanız gerekir 18 ila 24 ay içinde önce kaybetmezseniz.

Suya dayanıklı : Evet (IPX4 derecesi – sıçramaya dayanıklı).

Jabra Elite 75t

İlk bakışta, başlangıçta 200 $ ‘a mal olan ancak şimdi 180 $ (170 £ ve 299 AU $) karşılığında satılan Elite 75t, daha çok yüksek dereceli Elite 65t’den evrimsel bir yükseltme gibi görünüyor. Ama güncellemeler ilk düşündüğümden biraz daha önemli. Elite 75t’nin daha küçük boyutu (tomurcuklar ve kasa Elite 65t’lerden% 20 daha küçüktür), artırılmış pil ömürleri ve USB-C şarjı önemli yükseltmelerdir. Ve sonra, içindeki mıknatıslı yeni şarj kutusu tasarımı gibi, tomurcukları açmayı ve kapatmayı daha kolay hale getiren daha küçük değişiklikler var. Elite 75t, AirPods Pro kadar rahat giyilemez ve aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olmasa da, sıkı bir mühür elde ettiğiniz sürece daha net ses ve daha iyi bas ses kalitesi tanımı ile daha iyi ses çıkarırlar.

Suya dayanıklı : Evet (IP55 derecesi – ağır su spreylerine dayanabilir).

Samsung Galaxy Buds Plus

Samsung’un Buds Plus’ı esas olarak orijinal Galaxy Buds ile aynı görünüyor, ancak pil ömrü müzik çalma için 11 saat olarak derecelendirildi (6’dan yukarı) ve harici cihazlara yardımcı olmak için her tomurcukta daha iyi ses için çift sürücüler ve ek bir mikrofon paketi arama yaparken gürültü azaltma.

Sesten çok etkilendim. Derin, iyi tanımlanmış bas ile detaylı ve pürüzsüz. Ses, orijinal Galaxy Tomurcuklarından daha zengin ve daha geniştir. Samsung’un Harman’ı satın alırken satın aldığı saygın Avusturyalı ses şirketi AKG , sesin arkasında. Orijinal Tomurcuklar da AKG tarafından “ayarlanmış” olsa da, bunlar orijinaller üzerinde güzel bir yükseltmedir – ve daha iyi bir dokunuş olmasa bile Jabra Elite 75t ile elde ettiğiniz şeyle birlikte. Bluetooth 5.0 kullanıyorlar ve AAC (şimdi iOS kullanıcıları için bir uygulama var) ve Samsung’un aptX’e benzer ancak Samsung Galaxy akıllı telefonlarına özel olan ölçeklenebilir codec’i kullanıyorlar.

Suya dayanıklı : Evet (IPX4 derecesi – sıçramaya dayanıklı).

Yorum yapın