289 TL’ye X-Micro Tablet Bilgisayar

Daha yeni kurulan ve tablet piyasasını alt üst edecek gibi görünen DataStar şimdi de en ucuz tableti çıkarmayı planlıyor. Kurulduğu yıldan bu yana ürün ve marka yelpazesini genişletmeye devam eden, müşterilerine sunmuş olduğu alternatif çözümler ve sağladığı teknolojilerle bu günlerde adını sıkça duyduğumuz Türkiye’nin Bilişim Merkezi konumundaki DATASTAR, X-MICRO Tablet bilgisayar ile Türkiye’de bir hizmet daha sunuyor.

DataStar’ın Ürün Müdürü Atilla Dandiboz yaptığı açıklamada, üretimini gerçekleştirdikleri bu tablet bilgisayar ile kullandıkları teknoloji, fiyat ve ürün servisi ile ilgi göreceğini ve rakiplerinden ayrı tutulacaklarını belirtti. X-MICRO TABLET, 5 nokta dokunmatik hassasiyetine sahip 7 inçlik ekran, 1 GBRAM, 4 GB depolama kapasitesine sahip ve ANDROID 4.0 işletim sistemi ile çalışmakta.

Özellikle ülke genelinde büyük ilgi görmesi beklenen cihazın en büyük özelliği ise fiyat performansı ve çok hassas olan ekranı. DataStar’ın bu özelliklerdeki X-Micro tablet bilgisayarı için belirlediği fiyat ise 289 TL.

Yorum yapın