4 Adet Mükemmel Android Fotoğraf Uygulaması

Google Play’de binlerce fotoğraf uygulaması bulunmakta. Aralarından belirli , özgün özellikleriyle sıyrılan ve alanının en iyisi olduğunu düşündüğümüz 4 Android fotoğraf uygulamasını sizler için derledik. Fotoğraf çekmeyi ve düzenlemeyi hobi haline getirenler bu uygulamaları çok beğenecekler. 2 ücretsiz ve 2 ücretli olmak üzere 4 tane uygulama yayınladık. Artık size beğendiğinizi kullanmak kalıyor.

Candy Camera – Filtre Güzellik Kamera Uygulaması

Google Play Mağazasında birçok fotoğraf düzenleme uygulaması mevcut. Fakat çoğu uygulamada illa bir özelliği eksik ya da sorunlu oluyor. İşte fotoğraflarınıza çok güzel bir efektler vereceğiniz , efektli şekli ile fotoğraf çekeceğiniz bir uygulama. En güzel yanı çekilen fotoğraflarda “profesyonel fotoğrafçı” eli deymiş gibi olması. 30’dan fazla filtre özelliği ile birçok zevke hitap eden bu fotoğraf uygulamasında , bayanları yakından ilgilendiren efekt ve düzenlemeleri de sunuyor. Makyaj – göz kalemi , leke giderme , kirpik , allık işlev özellikleri ile Candy Camera rakiplerinin bir adım önünde. Fotoğraflarım eşsiz ve özgün olsun diyorsanız Candy Camera bu isteğinizi memnuniyetle karşılayacaktır.

Uygulamaya gitmek için tıklayın.

Afterlight Uygulaması

Android kullanıcılarının en beğendiği uygulamalardan bir tanesi olan Afterlight ekstra hizmetlerinden dolayı 2.08 TL ücretiyle kullanıcıya sunulmuş. Ayrıca uygulama içinde bulunan özel özelliklere de ekstra ücret istenmekte. Benim için 2 TL bir şey değildir kullanırım derseniz çok güzel bir uygulama. Efekt konusunda birçok uygulamanın kat kat üstünde diyebiliriz. Benzer işlevi gören programlar da mevcut fakat talep ettiği ücretin fazlasını sizlere verdiğini söylebiliriz.Afterligt ; 15 ayar aracı , 59 filtre ve 77 çerveve özelliklerini barındırıyor. Afterlight’ı indirenlerden de tam not alan bu uygulamayı sizlere tavsiye ediyoruz.

Uygulamaya gitmek için tıklayın.

Wondershare PowerCam Uygulaması

Bu uygulama ücretli yayınlansaydı eğer çok iyi paralar kazanılmıştı dedirten bir uygulama. Uygulama da rakiplerine nazaran ek olarak video kayıt özelliği de var. Apple store’de birçok ödül kazanmış bu uygulamanın Android sürümü de bir o kadar övgüyü hak ediyor. Wondershare PowerCam bir çok premium – ücretli uygulamalara da taş çıkartacak özelliklere sahip.Video kayıt özelliği olan ilk Android programı olma etiketini elinde bulunduran Wondershare birçok özelliği ile kullanıcılara yetiyor da artıyor bile. Burada teker teker yazmaktansa indirip denemekte fayda var. Eminim mübtelası olacaksınız.

Uygulamaya gitmek için tıklayın.

Facetune Uygulaması

İsminden de anlaşılacağı üzere fotoğraf efektinden daha çok yüz düzenleme programı. Uygulamayı kullanmak için sizden 6,49 TL miktarında para talep ediyor. Birçoğumuz fotoğraflarda kendimizi beğenmeyip kendimizde bir kusur buluruz. Artık bu kusurları Facetune ile kapatmak , gizlemek mümkün. Photoshop kadar etkisi olan bu programın Photoshop’un mobil uygulamasının önüne geçmiş durumda. İşte belirli özellikler; Diş beyazlatma, cilt gençleştirme – düzenleme, lekelere çözüm, göz vurgusu – göz rengi değiştirme , saçlardaki kel kısmı doldurma , canlı dokular ve daha fazlası. Bir nevi kendinize estetik ameliyatı uygulayacaksınız.

Uygulamaya gitmek için tıklayın.

Yorum yapın