Adaçayı Yağı İle Saç Dökülmesine Çözüm

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

Saç Dökülmesine Karşı Adaçayı Yağı ve Zeytinyağı Kürü

Saçları yavaş uzayanlar bu kürü kullanabilir aynı zamanda saç dökülmelerini yavaşlatır saç kaybınız en aza iner. Burada önemli olan düzenli olarak haftada 2 kere uygulamanız faydasını görmek istiyorsanız istikrar şart insan oğlunun geninde çok çabuk pes etme duygusu vardır istisnalar hariç tabi ki. Bir kaç denemede hemen etkisini göstermesini bekleriz fakat sorunlar zamanla hallolur. Şimdi sizde saç uzamama sorunu ve saç dökülmesi sorunu varsa adaçayı kürünü güvenle deneyebilirsiniz.

Adaçayı Kürü İle Saçınızı Sağlıklı Uzamasını Sağlayabilir ve Saç Kayıplarını da Önleye Bilirsiniz

Gerekli malzemeler 2 çay kaşığı adaçayı yağı ve 2 yemek kaşığı zeytinyağı. Bu iki malzemeyi bir kapta güzelce karıştırın. Daha sonra saçlarınıza uygulayın. Uygulamayı yaparken saç derinize masaj yapmayı ihmal etmeyin. Karışımın saçınızda 20 dakika beklemesi yeterli olacaktır. Sürenin bitiminde saçlarınızı ılık suyla durulayın. Haftada 2 kez uygulamalısınız. Adaçayı yağını aktarlardan temin edebilirsiniz.

Yorum yapın