Ahşap Salon Dekorasyonu

Ahşap salon dekorasyonu ile evinizi güzelleştirmeye ne dersiniz? Dubleks ev planları olarak bugün sizler için en iyi dizaynları bir araya getireceğiz. Keşfedeceklerinizden ilham alarak evinizi güzelleştirmeye, salonunuza dekoratif bir görünüm vermeye başlayabilirsiniz.

Beyaz Ahşabın Tatlı Havası

Beyazın en güzel tonları, dekoratif aydınlatma, ahşap bir saat, L koltuk, ahşap sehpa, doğru halı ve diğer detayları kendinize göre düzenleyerek evinizde böyle bir hava yakalayabilirsiniz. Bu dekorasyonun en güzel yanı evinize aydınlık bir hava katacak olmasıdır.

Amerikan Mutfak Salonlarda Ahşabın Güzelliği

Kahverengi tonları, ankastre ile döşenmiş amerikan mutfak, salonunuzda daha az eşya ile böylesine harika bir düzen yakalayabilirsiniz. Enerji veren bir hava yakalamak için bu dekorasyon stilini tercih edebilirsiniz.

Mavinin en güzel tonu, ahşap salon dekorasyonunun en güzel örneği, destansı büyüleyici bir güzellik. Daha az eşya ile geniş ya dar salonunuzda böyle bir esinti yakalayabilirsiniz. Havadar, aydınlık, yaratıcılığınızı artıracak bir dizayn şeklidir.

Dar Salonlarda Ahşap Güzelliği

Dar bir salonunuz mu var? Üzülmenize gerek yok. Üçlü beyaz koltuk, ikili beyaz koltuk, cam sehpa ve geri kalanı ahşabın aydınlatıcı havasına bırakın. Elbette böylesine dekoratif bir dış camınız olabilir ama bu dizayn stili eminiz evinize çok yakışacaktır.

Yorum yapın