Airdroid İle Bilgisayarınızdan Android Cihazınızı Kontrol Edebilirsiniz!

Bildiğiniz gibi Android cihazlar başlı başına bir bilgisayar olarak görülebilir, günlük yaşantımızda bilgisayarlar, cep telefonlarımız ve tabletlerimizi sıkça kullanmakta, hem iş hem de genel olarak hemen hemen her şeyde bilgisayarlarımıza başvurmaktayız.

Bu gün bilgisayarlarınız ile tabletlerinizi veya telefonlarınızı eşleştirebileceğiniz bir uygulamadan, AirDroid’den bahsedeceğiz, bu uygulamanın başlıca özelliklerine geçmeden önce oldukça kullanışlı ve yararlı olduğundan bahsedelim.

İlk olarak en önemli özelliğini göz önünde bulunduracak olursak oluşturduğunuz hesap ile telefonunuzda oturum açtığınızda telefonunuz kayıp olsa bile telefonunuzun nerede olduğunu internet sitesi üzerinden anlık olarak görebilirsiniz.

Diğer özelliklerine gelecek olursak, kablolar oldukça sıkıcı diyebiliriz. Telefonunuza veya tabletinize bir şey aktarmak istediğinizde kablosunu yanınızda bulundurmak gibi bir zorunluluğunuz olmakta. AirDroid ile bu sorun ortadan kalkmakta, telefon ile AirDroid girişi yaptığınızda bilgisayarınızda her türlü dosyayı telefonunuza atabilir veya her türlü dosyayı telefonunuzdan bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Bunun yanı sıra panele giriş yaptığınızda arama, mesaj yazma gibi özelliklerde sizleri bekliyor olacak.

AirDroid’in bir çok özelliği bulunmakta ki anlatmakla bitmez diyebiliriz, fotoğraflarınıza erişebilir, telefonunuzun kamerasını bilgisayarınızdan anlık olarak seyredebilirsiniz. Üstelik bunlar ücretsiz olarak yapılabilmekte, fakat birde ücretli sürüm bulunmakta, daha fazla özellik istiyorum diyorsanız ufak bir ücret ile AirDroid’in pro versiyonuna geçiş yapabilir ve yeni özelliklere göz atabilirsiniz. İndirmek için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Yorum yapın