Akrep Burcu Genel Özellikleri

Akrep burcu insanı doğduğu andan itibaren tutku ve iddiayla kuşatılmış bir karaktere sahiptirler. Kararlı duruşları ve tuttuğunu koparan yapılarıyla gerçeği bulana kadar çabalarlar. Becerikli bir lider olma özellikleri ise çok baskındır. Akrep, su grubu burcudur ve bu da onların duygularını uç noktalarda yaşamalarının sebebidir. Belki de onları diğer burçlardan ayıran en önemli özellik ketum olmaları, iyi sır saklamalarıdır.

Akrep Burcu Kadını

Akrep burcu kadını, büyüleyici havasının yanında karmaşık bir yapıya sahiptir. Gizemli ve seksi olmalarına rağmen bir o kadar da sakin ve kibirlidirler. Kıskançlık duygusu neredeyse akrep burcuyla özdeşleşmiş bir duygudur. Sevdiği insanları sahiplenme içgüdüsü oldukça gelişmiştir. Dostluk ilişkilerine fazlaca önem verir. Çok fazla dostu olmamasına karşın dostum dediği insanlar için her şeyi yapar. Ayrıca gururlu yapısı yüzünden inandığı konularda asla taviz vermez.

Akrep Burcu Erkeği

Akrep burcu erkeği, arzulu, duygusal ve kararlı bir kumaşa sahiptir. Eleştirmeyi çok seven lakin eleştirilmekten hiç hoşlanmayan akrep erkeği, güvenilir ve dobradır. Bakışlarıyla girdiği ortamlarda dikkat çeker ve o bakışlarla hissettiklerini kolayca karşıya aktarır. Akrep burcu kadınında olduğu için sahiplenme duygusu çok gelişmiştir ayrıca ikili ilişkilerde çok kıskanç olabilir. Buna rağmen evlendiğinde iyi bir eş ve örnek bir baba olacaktır.

Yorum yapın