Altın Kaplama Galaxy S7 Çıktı!

Samsung tarafından çıkarılan yeni amiral gemi modeli Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modeli büyük ilgiyle karşılandı. Ülkemizde de geniş bir kitleye hitap eden Samsung, yeni modeliyle de beğeni topladı. Şimdi de bu modelin altın kaplama versiyonunun geldiği açıklandı.

Karalux Yaptı!

Günümüze kadar birçok firma için özel altın kaplama modeller yapan Karalux firması tarafından Samsung Galaxy S7 için de altın kaplama modellerini piyasaya sürdü. Lükse düşkün olan kişiler hedef seçilirken cihazın fiyatı da belli oldu.

Ülkemizde Samsung Galaxy S7 2 bin TL civarında bir fiyatla satılırken Samsung Galax S7 Edge 3 bin TL’ye yakın bir fiyata satışa sunuldu. Bu cihazlara altın kaplama eklenince de doğal olarak fiyatlar artıyor.

Karalux tarafından yapılan açıklamaya göre Samsung Galaxy S7 Edge modeli için yapılan altın kaplamayla birlikte cihazın fiyatı 2 bin Dolar oluyor. Yani 6 bin TL’nin üzerinde bir fiyat ödeyerek bu altın kaplama cihaza sahip olabilirsiniz. Samsung Galaxy S7 modelinin altın kaplamalı fiyatı ise, 1700 Dolar olarak belirlenmiş durumda.

Yorum yapın