Android İçin En İyi Mobil Oyun Önerileri

Sanal dünyanın hızla gelişmesiyle bu alanda yapılan uygulamalar ve oyunlar da beraberinde gelişme göstermiştir. Özellikle android mobil oyunların sayıları hızla artmaktadır. Oyun severlerin tercihleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış çok sayıda mobil oyun seçeneğine ulaşmak mümkündür. Android için hazırlanan mobil oyunlar her an erişebilirlik açısından oldukça pratik olmaktadır.

Bu durum tercih edilme oranlarını yükseltir. Yıllar geçtikçe ve dijital ortamların yenilenmesiyle android oyun türleri de gelişim göstermiştir. Gerek versiyonları gerekse daha kapsamlı özellikleriyle kullanıcıların zevklerine hitap edebilen hale gelmiştir. Android için en iyi mobil oyun önerileri arasında; six- guns, hay day ve clash of clans yer almaktadır. Sayıları her gün artmakta olan mobil oyunlar kullanıcı tercihlerine uygun olarak şekillenmekte ve çeşitlilik göstermektedir.

Six-Guns

Android mobil oyunlar içerisinde kovboy oyunları arasında yer alan bir oyun türü olarak oyun severlerin karşısına çıkmaktadır. Arizona ve Oregon’daki vahşi batıyı keşfetme serüvenine oyun severleri davet etmektedir. 19 silah,8 at ve birbirinden farklı ihtişamlı kıyafetleri kilitlerini açıp çeşitli görevleri yerine getirmeye dayalı bir kovboy oyunudur. Hırsızları durdurmak, hedeflere ateş etmek, doğaüstü düşmanlarla savaşmak bu görevlerden bazılarıdır. Oyunda 40 farklı görev bulunmaktadır. Sürükleyici ve bir o kadar gizemli bir android oyun seçeneğidir.

Hay Day

Çiftlik kurma oyunları içerisinde geniş kitlelere hitap edebilen bir android oyun olarak yer alır. Hay day, çiftlik kurmak ve bu kurulan çiftliği işletmek adına düzenlenmiş bir oyun türüdür. Yaklaşık 122 ülke bu oyunu oynamaktadır. Çiftlikte bulunan tarlalarda sebzeler yetiştirilip süt, yumurta gibi ürünleri paraya çevirmeye dayanan bir oyundur. Hay day ücretsiz bir oyun olmasının yanında çevrimiçi bir oyun olduğu için internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır.

Clash Of Clans

Clash of clans, android oyunlar içerisinde özellikle strateji oyunları alanında rağbet gören bir oyundur. Supercell şirketi tarafından çevrimiçi oynanan, çoklu oyuncu seçeneği bulunan bir strateji oyunudur. Oyuncuların gerçek zamanlı bir şekilde en fazla 50 kişiye sahip bir klana katılıp diğer klanlarla savaşmasına yönelik bir oyundur.

Yorum yapın