Ski Safari Android Oyunu

Ski Safari, evinin yakınlarındaki dağ üzerinde biriken karların oluşturduğu çığ sonucu başlayan macera dolu bir kayakçının hikayesini konu alıyor.

Genel olarak çok eğlenceli kurgulanmış bu hikayeye aynı zamanda penguenler ve kartallar gibi farklı yardımcılar da eşlik ediyor. Oyunda özellikle de kayak motoru ve kayak takımı unsurlarına çok yer verildiğini göreceksiniz. Bu oyunda tek yapmanız gereken şey, çığ altında kalmadan uzun ve zorlu bir yolculuğu ve gittikçe zorlaşan seviyeleri geçmek.

Önünüze çıkan onlarca engeli atlatmak için uğraşacağınız bu oyunda tam anlamı ile bir ölüm kalım savaşı vereceksiniz. Üzerinize çığ düşmesine engel olmak için elinizi çabuk tutmalı ama aynı zamanda bir o kadar da dikkatli adımlar ile ilerlemeye özen göstermelisiniz. Oyunda etkileyici ses ve grafiklere yer verilmiş olması oyunun sürükleyiciliğini arttıran en önemli özelliklerden bir tanesidir. Tek parmağınızla kolaylıkla oyunu kontrol edebileceğiniz şekilde tasarlanmış kontrol sistemi sayesinde oldukça akıcı bir mobil oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Oyunda toplayabildiğiniz kadar altın toplamalı ve puanınızı arttırmalısınız. Topladığınız bu altınlar puan hanenize artı olarak yansıyor. Eğlenceli kurgusu ve sürükleyici serüveni ile mobil oyunları arasında adını öne çıkaran Ski Safari, android işletim sistemine sahip olan tüm mobil cihazlarda oynanabiliyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun, giderek zorlaşan bölümleri sayesinde bıkmadan usanmadan her zaman oynayabileceğiniz oyunlar arasında yerini alacak.

Yorum yapın