Animasyon Filmleri Keyfinize Keyif Katacak!

Örümcek Adam: Örümcek Evreninde – İmdb 8,4

2018 yılında çıkan fantastik film bir çok seyirciyi kendine çekmeye devam etmekte. ABD yapımı olan filmin yönetmenleri Bob Persichetti, Peter Ramsey ve Rodney Rothman. Oyuncular ise Shameik Moore, Jake Johnson (XVI) ve Hailee Steinfeld.

Kısaca özet;

Brooklyn’li bir genç olan Miles Morales’in dünyayı kurtarmaya çalışmaktadır. Babası bir polis memuru ve işine kendini adeta adamış olan annenin çocuğu olan Miles, yeni başladığı okula uyum sağlamakta zorlanmaktadır. Miles dünyayı kurtarırken zorlu mücadeleler ile karşılaşır.

Ferdinand – İmdb 6,7

2017 yılında çıkan ABD yapımı olan filmin yönetmeni Carlos Saldanha. Oyuncular ise John Cena, Kate McKinnon ve David Tennant.

Kısaca özet;

Bir boğa olan Ferdinand, arenada dövüşmek yerine çiçek koklamayı tercih etmektedir. Ferdinand içerisinde doğa sevgisi ve sakin bir mizaca sahiptir. Fakat dış görünüşü nedeniyle insanlar onu vahşi bir canavar olarak görür.

Megazeka – İmdb 7,2

Komedi türünde olan animasyon filmi yıllar geçmesine rağmen bir çok ilgiyi üzerine çekmeye devam etmekte. 2010 yılında çıkan ABD yapımı olan filmin yönetmeni Tom McGrath. Oyuncuları ise Will Ferrell, Brad Pitt ve Tina Fey.

Kısaca özet;

Megazeka koca kafalı ve mavi renkli biridir ve dünyanın en zeki varlığıdır. Fakat başarısız bir süper kötü kahramandır. Ömrü boyunca Metro City adlı şehri hep fethetmeye çalışmaktadır. Fakat hep hüsranla sonu bitmektedir. Sebebi ise onun karşısında Metro Man adlı süper kahraman vardır. Bir gün süper kahraman ölür ve Megazeka şehri işgal eder. Fakat Megazeka’nın karşısında kimse duramamaya başlar ve bu durumdan sıkılır. Megazeka bu durum karşısında kendisiyle mücadele edebilecek bir süper kahraman yaratmaya çalışır. Fakat yarattığı süper kahraman kötü biri olur ve Megazeka tehlikeli sonuçlar ile karşı karşıya kalır.

Yorum yapın