Apple Arcade’deki En İyi Oyunlar

Apple Arcade bizi şaşırttı. Eğlenceli bir lansman dizisine sahipti ve bunu yapabilecekleriniz hizmetine çekici yeni eklemelerle takip etti. Apple, Arcade katılımcılarıyla, App Store’da bulunan ücretsiz, oyun içi ödeme yüklü oyunlardan daha seçici olabilir, ancak, seçilecek 100 oyun zaten var – nereden başlayacağını iyi anlamak zaten baskı .

Yani size on seçenek verdik. Çoğunuz telefonunuzdan Arcade oynayacakken, iPad, Mac ve hatta Apple TV’nizde de oynayabileceğinizi unutmayın. Bazıları daha büyük ekranlardan ve bir Bluetooth denetleyici eklenmesinden faydalanır. (Protip: Xbox ve PS4 denetleyicileriniz uyumlu.)

İnanılmaz bir şey mi yetersiz? İletişim kurun.

Dikkatli Kurulum

Kaset çalarlar. Film kameraları Projektörleri kaydırın. Care ile bir araya geldiğinde, antik restoratör Maria nesneleri tamir etmeli ve bu süreçte her sahibinin çatlak bir ilişkiyi düzeltmesine takviye etmelidir.Kaprisli bulmacalar yavaşça zorluk derecesinde ölçeklenir, oysa neyse ki, ilham aldıkları reel hayattaki nesnelerden daha kolay ve çabuk bir şekilde tamamlanırlar. Öykü, sevdiklerinizle baştan bağlantı kurma konusunda canlı ve yürek ısınma meselesidir. Evde ya da hareket halindeyken oynamak için kendini iyi hissedecek bir pick-me-up’a ihtiyacınız varsa Monument Valley’in geliştiricisi UsTwo Games’in en yeni özelliği açmak için inanılmaz bir yerdir.

Hissi bir uyarı ile doluydu, tatlı, ihtiyatlı Oyunun topakları kasten yavaş ve zahmetlidir, öteki kısımlar ise sizi gizemli gölgelere ve hayvanlara saldırır ve onlara saldırır. Farklı yeteneklere ve teftiş sistemlerine sahip üç kişilik aralarında geçiş yaparak, fazla temalar olmadan olgun temalarla uğraşmaya çalışan zengin bir macera yaratırsınız.

Bu düş kırıklıklarına rağmen, Inmost zaman ayırmaya bedel bir oyundur.

Bu acayip oyun meditasyonunda, Apple Arcade oyununun sadece sizin için bir oyun oynadığını kanıtlamadı. Hizmetten vaat edilen bir kazanç kaynağıyla, oyun yapımcılarının daha fazla tehlike alabilmeleri ve mobil oyun oynamanın zalim dünyasında yapamayabilecekleri deneyimler yaratabileceklerini umuyoruz.

Lifelike’da ufak bir ışık topu olarak etrafınızdaki parçacıklar (organizmalar?) ile etkileşime geçen ve melodiler oluşturan. Oyun, her biri ayrı bir ses deneyimi ve etkileşim dinamiği sunan, parça listesi görevi gören seviyelere bölünmüştür. Dahili bir eğitim yok, ne yapacağınızı ve nereye gideceğinizi bulmak size kalmış. Buluş, Lifelike’ın sevincinin yarısıdır.

Oyun, bir tekneye binmeniz gereken karakterinizle başlıyor. Ne yazık ama, kayıkçının evcil hayvan şarkısı uçup gitti ve onsuz hiçbir yere gitmiyor. Bu acayip krallığı ve ejderhalarını, ayılar, şeytanlar ve su şeytanlarını değiş tokuş etmek, sınamak ve keşfetmek hacıdır. Monkey Island ve Grim Fandango’nun flaşları var, ama tıkla ve tıklamak yerine, dokun ve sürükle. Oyun, çetenizde olsun olmasın veya bu ara sıra acımasız masal diyarını dolduran masum olmayan karakterlerin karakterlerle eşleştirilmesini içerir. Benim tavsiyem, deney yerine getirmek ve aptal elde etmek olacaktır. Oyunu ve tamamlamak zorunda olmasalar bile kilidini başlatmak için 40’tan fazla etkileşim ve vinyet vardır – ve tartışmasız en iyi bölümlerdir.

Steven Universe: Işığı Açın

Işığı açığa dışlamak Steven ve savaşçı arkadaşları Crystal Gems’in galaksiler arası maceralarına odaklanan sıra tabanlı bir RPG’dir.

Acele etmeden saldırılarınızı planlayabilseniz de, kritik vuruş yapmak ve altı kahramanınızı müdafaa etmek için bir Paper Mario-esque zamanlama sistemi var. Aydınlık bir estetik, kaygan animasyonlar ve çizgi filmle aynı ses aktörleriyle oyun, saygın serinin bir parçası gibi geliyor. Oyunun kendisine gelince, anlaşılması kolay savaş sistemi yavaşça ortaya çıkıyor ve çok fazla ağırlaşmadan daha da karmaşıklaşıyor. Bu şirin, şirin bir oyun ve jurnal gidip gelmesi gereken bütün RPG hayranları için ideal ve ben çoktan tamamlamış olabilirim. Uzun bir oyun değil, lakin isteyen yeterli bir oyundur. tekrarlanan eşyalar.

Ve eğer bir seviyenin bölümlerini fazla kuvvet bulursanız, oyun menüsü zaman zaman öne geçmeyi önerecektir. Tamamladıktan daha sonra seviyeyi istediğiniz vakit tekrarlayabilirsiniz. Ben sadece oyunları affedeceğim ve bu kabiliyet seviyesinden egemen olarak herkesin Sayonara Wild Hearts’ı bitirme şansına sahip olduğu anlamına geliyor.

Shinsekai: Derinliklerin İçine

En önemlisi, hangi cihazı kullandığınızdan ve karakteri bir denetim cihazıyla mı yahut dokunmatik ekranla mı yönlendirdiğinizden bağımsız olarak iyi oynuyor.

Golf Nedir? (Dev)

Bu oyunda olduğu gibi, Otoyollar da en ince ayrıntısına kadar yanmış trafik simlerinin karışık tuzaklarını sadelik lehine çeviriyor. Metro bir çift metro istasyonuyla başlarken, Otoyollar bir yapı ve ev ile başlar. İkisini birbirine bağlamak için bir yol çekmek zorundasınız, böylece ev sakinlerine ait olan vasıta binaya ulaşabilir. Zamanla, yol ağınızın karmaşıklığını artırarak daha artı bina ve ev eklenir.

Yol sisteminizi iyileştirmek için, yani yapmadığım trafik ışıklarını ilerletmek için ekstra araçlar elde edersiniz. Demin bir amaç ifade etmiyoruz ve trafik siyah noktalarını sıçramak ve işlerin akmasını sağlamak için muhakkak zorunlu olan titüler otoyollar. Metro’dan bambaşka olduğu yerde hür biçimli doğası vardır: Trenler belirlenmiş bir rota izlerken, arabalar tekrar tekrar hedeflerine dışarı giden en kısa yolu kullanacak ve görünüşte saçma sapan yollardan yönlendirileceksiniz. Bunu yapmamak olarak trafik sıkışıklığına yol açar, bu da sonunda sizin düşüşünüz olur – oyun oldukça yumuşak olsa da, bir çok araba bir binaya ulaşmak için fazla uzun sürerse, oyun biter.

Arap Kulesi

Birinin yalan söylediğini görünmek için kullanabileceğiniz eşyaları toplamak için bulmacaları çözersiniz. Bunu, Clue sözde bir izah etmek için item kartlarını bir ufak oyunda birbirine bağlayarak yaparsınız. Örneğin Kurban onu orada bıraktığı için Paint Paletini öldürmek için Gramofon kullanıldığını iddia edebilirsiniz. (Fiilen hatalı olurdu, fakat yapabilirsin.) Bu göz alıcı bir döngü; bulmacalar sizi zeki hissettirecek dek şiddet, ve sorgulamalar gerçekte de öne çıkıyor.

Tangle Kulesi’nin tek dezavantajı, uzunluğu: Tamamlamam dört saatimi aldı. Imal kalitesi göz önüne alındığında (yapıt mükemmel ve karakterlerin tümü seslendirilir), oyunun kısa olması kavranabilir. Ve dört saat daha oynamak istediğim gerçeği, muhakkak orada en iyi onay olduğu yönünde.

En iyi oyunlar Her sistem için popüler seçimlerimizi keşfedin

PlayStation 4 Xbox One Switch PC Apple Arcade Bu makalede: elma, apple arcade, av, en iyi apple arcade oyunları, bestgames, ağırlama, oyun, thebuyersguide Engadget tarafından önerilen tüm ürünler ana şirketimizden egemen olarak yayımcı ekibimiz göre seçilir.Bu bağlantılardan birini kullanarak bir şey satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu kazanabiliriz. << 48 Bu makalede: elma, elma arcade, arcade, oyunlar, en iyi oyunlar, gösteri, oyun, thebuyersguide Engadget kadar önerilen tüm ürünler belli başlı şirketimizden bağımsız olarak editör ekibimiz tarafından seçilir. Hikayelerimizden bazıları yan kuruluş bağlantıları içeriyor. Bu bağlantılardan birini kullanarak bir şey satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu kazanabiliriz.

Yorum yapın