Apple İphone Se 3’E Ilişkin Birinci Bilgiler Ortaya Çıktı

Apple’ın bu sene yeni modeliyle karşımıza çıkan ve uygun fiyatıyla büyük beğeni kazanan akıllı telefon modeli iPhone SE‘nin yeni versiyonu geliştiriliyor. Yaklaşık 2 yıl boyunca yeni bir modeli çıkarmamayı düşünen Apple, argümanlara nazaran iPhone SE 3’ü 2022’de satışa sunacak. Telefonun çıkışına hala uzun bir vakit olduğu bilinse de en nihayetinde aygıt hakkında bilgiler gelmeye başladı.

Birinci olarak 2016 yılında karşımıza çıkan iPhone SE, yeni modeli için bizleri 4 sene bekletmişti. Şirket, bu seri için siyasetine devam edecek üzere görünüyor. Serinin üçüncü modelini 2022 yılında çıkarmaya hazırlanan şirketin, bilhassa iPhone’un satış noktasında takıldığı devirlerde SE modeline başvuracağı düşünülüyor.

iPhone SE 3’te neler bekleniyor?

Apple‘ın öteki modellerine oranla daha uygun fiyatlı ve kompakt modeli olacak iPhone SE 2022’nin şirketin evvelki teknolojilerini kullanmaya devam edeceği düşünülüyor. Bunlar ortasında en ünlüsü ön tarafta yer alan TouchID olacak. iPhone 11 modellerinde gördüğümüz çift art kamera seçeneğiyle gelmesi beklenen 2022 model iPhone SE’lerin kimi argümanlara nazaran çentiksiz ekranla geleceği konuşuluyor. Telefonun 4,7 inçlik iPhone SE 2020’ye kıyasla büyük sayılabilecek 6,06 inçlik LCD panelle karşımıza çıkacağı gelen bilgiler ortasında.

Elbette telefonun çıkışına daha 2 sene olduğunu göz önünde bulundurursak gerçekçi argümanlar için en azından 1 sene daha beklememiz gerekiyor. Muhtemelen önümüzdeki yılın yonga seti A15 Bionic’e sahip olacak telefonun, yeniden büyük bir kitle tarafından tercih edileceğini öngörebiliriz. iPhone SE 3 hakkında yeni bilgiler geldikçe sizleri bilgilendireceğiz.

Yorum yapın