Apple’ın 5.5 İnç Giriş Düzeyinde Bir İphone Ürettiği Bildiriliyor

9to5Mac tarafından iOS 14’te bulunan kanıtlara göre, Apple’ın 5.5 inç giriş seviyesi yeni bir iPhone piyasaya sürmeyi planladığı bildiriliyor. Apple’ın iPhone 8 tasarımını güncellenmiş dahili cihazlarla yeniden kullanan yeni bir 4.7 inç LCD telefonu piyasaya süreceği bir süredir söylendi, ancak bu, Apple’ın “Plus” sürümünü yayınlayabileceğinin ve görünen 5.5’in ilk göstergesi. inç ekran boyutu, bu yeni telefon muhtemelen iPhone 8 Plus’ın tasarımını yeniden kullanacak.

Yeni telefonların orijinal iPhone 8 ve iPhone 8 Plus gibi katı halli bir ana düğmesi olacak, Face ID yerine Touch ID’ye güvenecek ve Apple Pay’ın Hızlı Transit özelliği ile birlikte geleceksiniz. transit ödeme için telefonunuzu bir transit terminalin yanında tutun. Yeni telefonlar, bir kullanıcının bir uygulamayı açmasına gerek kalmadan NFC etiketlerini de tarayabilecekler, bu özellik şu anda yalnızca iPhone XS, iPhone XR ve iPhone 11’de mevcut.

Yeni 4.7 -Inç giriş seviyesi iPhone 399 $ ‘dan başlayacak, 64GB veya 128GB dahili depolama ile satışa sunulacak ve Apple analisti Ming-Chi Kuo’ya göre gri, gümüş veya kırmızı renkte olacak. Bu yeni 5.5 inçlik modelin fiyatlandırmasının ne olacağı belli değil, ancak önceki “Artı” boyutlu telefonların karşılaştırılabilir 4.7 inçlik sürümden 100 $ daha fazla maliyeti var. Kuo, Ekim ayında Apple’ın yeni 4.7 inç giriş seviyesi telefonu Mart ayının sonunda başlatacağını ve bu söylentili 5.5 inçlik modelin aynı anda piyasaya çıkacağını söyledi.

Yorum yapın