Apple’ın Yeni Minisi Bu Mu?

Apple’in yeni tasarımları her gün ortalığa dökülüyor. Bir site iddiasına göre yeni tasarımlar bunlar olacak. Tasarımları dikkatli incelersek Yeni iPad ve iPad Touch cihazları bulunuyor. Ama diğer cihazı ilk defa görüyoruz.

Bazı kişilerin dedikodusunu yaptığı, Apple’ın piyasa çıkarmaya hazırladığı bahsedilen iPad Mini’nin tasarımı olduğunu söyleniyor. Apple’ın 7 inçlik tablet reyonuna girmeye hazırlanıyor ve iPad Mini tasarımı görseldeki gibi olacağı söyleniyor. Yeni öğrenilen diğer bilgiye göre iPad Mini’ni Yeni iPad göre daha ufak kenarları olması bekleniyor.

iPad Mini tasarımı artık diğer cihazların içinde yer alacak. Yeni iPad’e göre yapacağı ince kenar tasarımı piyasadaki bulunan 7 inçlik rakiplerine göre biraz daha büyük ekranıyla karşımıza çıkacak. Apple bloglarından John Gruber’e göre iPad Mini, ya da bazı ortamlarda denilen adıyla iPad Air, 7.2 mm’lik ince bir tasarıma sahip olacak kısacası iPad Touch inceliğinde olacak. Apple, iPad Mini tek elde tutulabileceğini iddia ediyor. Buda demek oluyor ki 652 gram dan daha hafif olacak.

Yorum yapın