Assassin’s Creed Oyunu 15 Şubat’a Kadar Ücretsiz Oldu!

Ubisoft’un 2015 yılında çıkardığı Assassin’s Creed Chronicles: China adlı oyunu 15 Şubat’a kadar ücretsiz yaptı. Oyunun normal fiyatı 45 TL ve Çin yeni yılı gelmesi nedeniyle 15 Şubat’a kadar herhangi bir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Assassin’s Creed Chronicles: China Hakkında Detaylar

Video oyun sektöründe Steam ve Epic Games kadar ünlü olan Ubisoft, Çin’in yeni yıl tatili gelmesi nedeniyle bir kampanya başlattı. Dünyadaki tüm oyuncuların katılabileceği bu kampanya ise şöyledir; “45 TL’ye yerine ücretsiz olan Assassin’s Creed Chronicles: China adlı oyuna 15 şubat’a kadar bir bedel ödemeden sahip olabileceksiniz.” Ücretsiz olması ile birlikte bir çok oyun severin ilgisi çekmekte. Ubisoft, yayınladığı ücretsiz oyun sayesinde ile sektörde ilgi odağı olmaya başladı.

Assassin’s Creed’in Chronicles: China Versiyonu Nasıl Bir Oyun?

Ubisoft, 45 TL değerindeki oyunu 15 Şubat’a kadar ücretsiz olarak sunacağı Assassin’s Creed Chronicles: China adlı oyun, bildiğimiz oyunundan biraz daha farklı bir oyun evreni sunuyor. Ubisoft tarafından 2015 yılında piyasaya çıkan oyun, 16. yüzyılda Çin’de geçmekte ve suikastçılığın temeli olan gizliliği ön plana sermekte. 2.5D yapıya sahip olan oyun, mekanikleri ve grafikleri ile bir çok oyuncunun hala ilgisini çekmekte.

Assassin’s Creed Chronicles: China Düşük Sistemlerde Oynanabiliyor!

Oyunun oyuncuları sevindiren en büyük özelliği ise düşük sistemlerde sorunsuz bir şekilde oynanması. Sizler için aşağıda temel sistem gereksinimlerini kısaca listeledik.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (32/64bit)
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8200 @ 2.6 GHz veya AMD Athlon II X2 240 @ 2.8 GHz
  • RAM: 2GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTS450 veya AMD Radeon HD5770

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 8.1 (32/64bit) veya daha üst sürüm
  • İşlemci: Intel Core i3 2105 @ 3.1 GHz veya AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz
  • RAM: 4GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 470 veya AMD Radeon HD5870

Yorum yapın