Bahçe Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Bahçenizi dekor etmeye başlamadan önce hayalinizdeki bahçeyi kafanızda tasarlamanız iyi bir yöntem olacaktır. Dilerseniz bir mimardan yardım da alabilirsiniz. Benim fikrime göre eğer bahçenizin zemini çimden oluşuyor ise renk tercihinizi beyaz-pembe olarak kullanabilirsiniz.

Bu tonlar bahçeye farklı bir hava ve renk katacaktır. Çim üzerine yakışan ürünler beyaz oymalı bahçe mobilyalarıdır bence. Eski modayı anımsatan beyaz oymalı sandalyeler ve beyaz oymalı masa bahçeye mistik bir hava katacaktır.

Sandalyenin üzerine koyacağınız ufak bir pembe minder sevimli bir görüntü oluşmasına yardımcı olur. Aynı zamanda beyaz üst kısımları oymalı büyük bir salıncak çok hoş durur ve bir bahçenin olmazsa olmazları arasındadır. Bahçenin ayrı bir kismına puf(yumuşak) yer yastıkları atabilirsiniz.

Bunun dışında eğer geniş bir bahçeye sahip iseniz kendinize özel olarak tamamı camdan oluşan ve camları altıgen şeklinde olan cam bir fanus gibi bir şey yapabilirsiniz. Bu camdan daire odanın giriş kısmı uzun ve yine aynı şekilde camdan oluşmalıdır.

Odayı hangi amaçla kullanacağınız tamamen size kalmış bir şeydir ama yatak odası,bar ya da kütüphane tarzı şeklinde kullanabilirsiniz. Kütüphane olması için çok güzel bir oda tabi kitap okumayı seviyor iseniz. Odaya koyacağınız dev bir kitaplık yumuşak dokulu bir koltuk ve küçük bir masa ve o masada bir kahve yağmur yağar iken mükemmel bir haz verecektir.

Yorum yapın