Basur (Hemoroid) Tedavisi Tamamen Doğal Yöntemleri

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

Basur için doğal basit tedavi yöntemi: Bilindiği gibi basur çoğu insanı rahatsız eden bir hastalıktır. Özellikle oturarak çalışanlar da daha çok görülmektedir birde doğum yapan bayanlarda sık olarak gözükür ben uyguladığım bir yöntemle basurdan nasıl kurtulduğumu sizlere tavsiye edeceğim ağrısız sızısız ameliyatsız bir yöntemdir. Tamamen doğal bir yöntemdir. Basur yani hemoroid insana rahat rahat oturma keyfi yaşatmaz acı yesen yediğine bin pişman eder insanı neyse.

Tek yapmanız gereken yeni meyve çıkaran bir ceviz ağacı bulmaktır. Ceviz in daha 1-2 cm olmuş halini koparıp yutacaksınız. Tam olmuş ceviz değil ceviz ağacının yeni meyve vermeye başladığı zaman cevizler küçük küçük ortaya çıktığı zaman cevizi yutunuz. Cevizin yeşil kabuğu basura iyi geliyor. Bu işlemi 1 kere yapın ve bekleyin etkisini zamanla göreceksiniz. Başımdan geçen bir olay olduğu için basur hastası da çok olduğu için sizlere birazda faydamın olmasını istiyorum.

Yorum yapın