Battlefield 4 Premium Platoon Özelliği Artık Herkese Açık

Aksiyon oyunlarına farklı bir bakış açısı kazandırmayı başaran Battlefield 4 oyun yeni özellikleri ile oyuncuların kalbinde taht kurmayı başarıyor. Oyun yapımcılarının geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklamada tüm Battlefield 4 tutkunlarını heyecanlandırmayı başardı. Özelliklede oyun online olarak oynayan oyuncular açıklaması yapılan bu özellikten daha çok yararlanabilecekler.

Yapılan açıklamaya göre şuana kadar sadece Battlefield 3 premium kullanıcılarının kullanabildiği Platoon özelliği artık herkes tarafından kullanılabilecek. Bu sayede artık aynı takımda olmak isteyen oyuncular istedikleri takımı seçerek arkadaşlarıyla beraber oynayabilecekler.

Bildiğiniz gibi oyunun online oyun modun da yaşanan en büyük sıkıntılardan bir tanesi oyuncuların istedikleri takımda yan yana yer alamamalarıydı. Ancak oyunun yapım firması bu sorunu ortadan kaldıran ve şimdiye kadar sadece Premium kullanıcılarının yararlanabildiği Platoon özelliğinden artık tüm oyuncuların yararlanabileceğini açıkladı. Bu açıklama ile beraber oyucularda artık takım arkadaşlarıyla beraber aynı takımda yer alabiliyorlar. Bunun için forum kısmına giriş yaparak Platoons başlığı altına başvurunuzu yapmanız yeterli oluyor. Bu sayede sizde istediğiniz takımda istediğiniz kişilerle oynayabiliyorsunuz.

Battlefield 4 oyunu sadece bu özellikleri ile hayranlarını heyecanlandırmıyor. Bunun yanı sıra yeni özelliklerde yine oyunculara sunulmaya devam ediyor. Sizde tüm bu özelliklerden yararlanmak ve gerçek bir savaş deneyimi yaşamak isterseniz tek yapmanız gereken Battlefield 4 cd key almak olacaktır. Daha sonrasında oyunu kurarak sizde bu maceraya atılabilirsiniz.

Yorum yapın