Birbirinden Farklı İnanılmaz Filmler

Hafta sonu tatilinde ailenizle izleyebileceğiniz birbirinden farklı inanılmaz filmler adlı listemize hoş geldiniz. Listelediğimiz filmler siz değerli okurlarımızı büyülü dünyasına götürecek.

Limit Yok – Imdb 7,4

2011 yılında vizyona giren filmin yönetmeni Neil Burger. Oyuncuları ise Bradley Cooper, Robert De Niro ve Abbie Cornish.

Kısaca Özet:

Bir hap sizi daha güçlü ve daha zengin kılabilseydi ne düşünürdünüz? Eddie, New York’lu bir yazardır ve sefil bir hayat sürdürür. Fakat günün birinde beyninin yüzde yüzünü kullanabileceği bir hapla karşılaşır. İlaç sayesinde paraya, akla ve çekiciliğe sahip olur. Ancak Eddie, kısa bir zaman sonra sonsuz güce bu kadar kolayca sahip olunmayacağını anlar.

Ben Kimim? / Who Am I – Imdb 7,6

2015 yılında giren ve bir çok bilgisayar uzmanının beğenisini kazanan filmin yönetmeni Baran bo Odar. Oyuncuları Tom Schilling, Elyas M’Barek ve Wotan Wilke Möhring.

Kısaca Özet:

Hiç çılgın bir hacker olmayı düşündünüz mü? Benjamin, Genç bir bilgisayar uzmanıdır. Tek isteği bütün dünyada tanınmak. Yeraltı dünyasından küçük çaplı bir hacker grubu, Benjamin’i aralarına katılması için davet ederler, Benjamin ise bu tehlikeli daveti sorgusuzca kabul eder fakat başına gelecek tehlikelerden habersizdir.

Kingsman: Gizli Servis – Imdb 7,8

2015 yılında vizyona giren filmin yönetmeni Matthew Vaughn. Oyuncuları Taron Egerton, Colin Firth ve Samuel L. Jackson.

Kısaca Özet:

Küçük yaşta babasını askeri görevde yitiren Gary “Eggsy” Price, kötü bir çocukluk geçirir. Babasının ölümünün ardından sonra kendilerine bir madalya takdim edilir ve tek kalan Eggsy ile annesine bir kereliğine mahsus olmak üzere yardım istemeleri için bir telefon numarası verilir. Yaşanan olayların üzerinden 17 yıl geçer ve işsiz Eggsy annesinin evinde yaşamaktadır. Bir gün trafikte kargaşaya sebep olur. Yaşanan olay sonrasında tutuklanınca karakoldan kurtulmak için madalyayı kullanır. Onu bu olaydan kurtaracak ajan Harry Hart ise hayatını Eggsy’nin babasına borçludur. Harry, bu sıradan gibi görünen gence, gizli bir bağımsız istihbarat servisi ajanı olmanın yollarını öğretecektir. Eggsy’inin yeni macera dolu hayatı onu bekliyor olacak.

Hachiko: A Dog’s Tale – Imdb: 8,1

Hachiko: A Dog’s Tale adlı filmin yönetmeni Lasse Hallström. Oyuncuları Richard Gere, Joan Allen ve Sarah Roemer.

Kısaca Özet:

Hachiko: A Dog’s Tale filmi gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır. Ailesinin sadık köpeği olan Hachi, ailenin gerçek bir üyesi gibidir. Sahibi trenle işe giderken sevimli köpek Hachi eşlik eder. İş çıkışı saatlerinde tren istasyonuna giderek sahibinin gelmesini bekler. Ancak köpeğin sahibi bir gün vefat eder. Hachi’yi ise kötü günler bekliyor olacak.

Ford Vs Ferrari – Imdb 8,1

2019 yılında sinemalar ile buluşan ve çeşitli Oscar ödülleri kazanan ABD yapımın filmin yönetmeni James Mangold. Oyuncuları ise Matt Damon, Christian Bale ve Caitriona Balfe.

Kısaca Özet:

Gerçek bir hikayeyi sinemaya uyarlanmıştır. 1966 yılında Le Mans’ta düzenlenen 24 Saat Yarış’ını anlatılıyor. Filmde Carroll Shelby ve Ken Miles ikilisinin uzun zamandır pistin kralı olan Ferrari’yi alt üst etmek için verdikleri maceralarla dolu mücadeleyi anlatmaktadır.

Yorum yapın