Bitcoin Nasıl Satın Alınır?

Bitcoin 2009 yılında halk tarafından alınan ucuz bir sanal coin birimiydi. Günümüzdeki fiyatı 48.000 TL civarındadır. Bazı küçük yaştaki çocuklar bu coinleri alarak günümüzde zengin olmuşlardır. Bu coinler tamamen güvenilir bir şekilde saklanır ve kullanımı da tamamen güvenilirdir.

Bitcoin iki şekilde kazanılır. birinci seçim borsalardan gerçek parayla satın alıp ileri ki zamanlarda yükselip yükselmeyeceğini tahmin ederek yükseldiğinde satıp ucuzladığında tekrar alarak kazancınızı yükseltebilirsiniz yada ikinci tercih olan günümüzde sanal coinler için kazım sistemleri bulunmakta Youtube üzerinden araştırma yaparak ödeme yapan sitelere üye olarak kazım yapabilirsiniz veya günümüzde Telegram botları bulunmakta orada ödeme veren botlara ulaşarak coin kazanabilirsiniz.

Bitcoinler Nerede Saklanır?

Bitcoinler çeşitli internet finans siteleri bulunmakta o sitelere üye olarak sanal para cüzdan kodları elde ederek o sanal cüzdan kodlarına kazandığınız coinleri yollayarak sistemde saklanmasını sağlayabilirsiniz. Bu tür sistemler büyük ölçüde güvenilirdir çeşitli şifrelerle hesabını korumaya alır.

Bitcoinler Nerede Paraya Çevrilir?

Bitcoinler paraya çevrilmesi için öncelikle sanal bir cüzdanınız olmalıdır bu cüzdanı elde etmek için sanal coin finans sitelerine üye olarak elde edebilirsiniz daha sonra biriktirdiğiniz coinleri açtığınız bitcoin cüzdanına yollayarak cüzdanınızda Bitcoin bulundurursunuz. Son olarak açtığınız sanal finans hesabınızı T.C kimlik numaranızı onaylayarak ticaret kısmından alışveriş yaparak paraya çevirebilirsiniz paranızı da kredi kartına veya banka havalesiyle alabilirsiniz.

Bitcoinlerle Nasıl Gerçek Para Elde Edilir?

Bitcoin işleri genellikle sabır işidir. Herkes para verip satın almayacağı için bazı insanlar kazım yöntemiyle kazanç sağlayacaktır ve kazım yapan insanlar ortalama 2 ayda sanal paralarını Bitcoin hesabına aktaracaktır. internet siteleri üzerinden kazanılan coinleri pahalıya satılırken satıp ucuza alınırken alarak katlaya katlaya hızlı kazanç elde edebilirsiniz veya para yatırıp bu ödeme yapan kazım sistemlere yatırım yaparak kazım hızını arttırıp kazanma sürecinizi kısaltabilirsiniz. Sadece Bitcoin üzerinden kazanç sağlamanız gerekmez. Bitcoinin alt coinleride vardır bunları kazarak ya da satın alarak bunlardan da kazanç sağlayabilirsiniz; XRP, Electroneum, Ripple, Doge, Stealler gibi coinler üzerinden de kazanç sağlayabilirsiniz.

Yorum yapın