Blackberry Curve 8320

İş temposu yoğun olanlar için yavaş yavaş vaz geçilmez olan BlackBerry Curve 8320 ‘yi sizler için inceledik.

BlackBerry ‘nin en güzel özelliklerinden biri RIM özelliği ile e-Postalarınızı özel bir argoritma ile sıkıştırıp size öyle sunması. Bunun anlamı hem daha ekonomik olması hemde size zaman kazandırma demek.
Cihazdaki 256 bit AES şifreleme sayesinde bütün bilgileriniz güvende. Öyle basit bir güven de değil, 256 bit AES dendiği zaman bankaların kullandığı bir güvenlik sisteminden bahsediyoruz.

BlackBerry USB ‘den şarj olabiliyor. BlackBerry 3.5mmlik bir kulaklık girişi sağlıyor. BlackBerry güzel bir ses kalitesi ve ekolayzır sunuyor. BlackBerry isteklerimizi belki karşılıyor fakat can sıkan eksisi var, o da video çekmemesi.

BlackBerry ‘nin belkide en seveceğiniz aksesuarı kılıfı. Kılıfdaki mıktatıs ekran ışığını söndürüp güç tasarrufu sağlıyor. Ayrıca bir mesaj geldiğinde kılıftan çıkardığınızda mesaj otomatik açılıyor. Lakin telefonunuz çalıyorsa kılıftan çıkardığınızda sesin kesildiğini sadece titrediğini fark edecekseniz. Kılıftaki mıktatıs bize bu gibi bir çok işlev sunuyor.

Kısaca evet, BlackBerry bizden geçer not aldı. BlackBerry yoğun iş temposu olan insanlar için sihirli bir deynek gibi gelebilir.

Yorum yapın