Böbrek Taşı Düşürücü Bitkisel Kür Tarifi

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

İbrahim Saraçoğlu böbrek taşı düşürücü evinizde kendiniz yapacağınız bitkisel ilacın tarifini verdi. Tamamen doğal şifalı otlardan yapacağınız kür sayesinde böbrek taşınızdan kurtulabilirsiniz.

Böbrek Taşı Düşüren Kür Nasıl Yapılır?

Avakado yaprağı ve kırkkilit otu aktarlardan bu bitkileri temin edebilirsiniz.

İlk önce avakado yaprağı veya kurutulmuş avakado yaprağından yaptığımız kürü 15 gün devam edip sonra 10 gün ara verip tekrar 15 gün devam edilir yani 10 gün arayla 15 gün devam edilmesi gerekir.

Hazırlanışı;

5-6 yaprak yada 1,5 kaşık kurutulmuş avakado yaprağını bir bardak kaynar suda 10 dakika kısık ateşte kaynatacağız.

Kaynatma işlemi bittikten sonra 5 dakika demlenmesini bekleyeceğiz. 15 gün boyunca her gün bir bardak içeceğiz 15 günün sonunda 10 gün ara verip sonra 15 tekrar devam edeceğiz.

Avakado yaprağından hazırlamış olduğumuz çay işe yaramazsa o zaman kırkkilit otu çayını deneyeceğiz.

Kırkkilit Otu Çayı Nasıl Yapılır?

Kaynamakta olan bir bardak suya bir kaşık kırkkilit otu atacağız kısık ateşte 5 dakika kaynatıp ılımasını bekleyeceğiz. Hafif ılıdıktan sonra süzüp içeceğiz.

Günde bir bardak hazırlamış olduğumuz çayı tüketeceğiz. İbrahim Saraçoğlunun böbrek taşı için önerdiği iki doğal tavsiyeyi sizlerle paylaşmış olduk. Umarım işe yarar böbrek taşınızdan kurtulursunuz.

Yorum yapın