Borç Transferi Kredisi Veren 5 Banka Önerisi Nedir?

Bankadan kredi çektiniz ya da kredi kartı kullanıyorsunuz. Ancak sıkıntılı bir dönemdesiniz ve ödemeleriniz oldukça gecikti. Geciken ödemelerin üstüne sürekli faiz biniyor ve borcunuz dağ gibi oldu. Böyle bir durum mu yaşıyorsunuz?

Sizin için bir çözüm yolumuz var. Günümüzde borç transferi yapan bankalar mevcut. Biriken borcunuz hangi bankada ya da bankalarda olursa olsun tek bir çatı altında toplayıp ödeme imkânına sahipsiniz. Borç kapatma kredisi olarak bilinen bir sistem sayesinde bütün borcunuzu tek bir bankada toplayıp ödeyebiliyorsunuz.

Şu anda borç transfer kredisi vermeyen banka yok diyebiliriz. Eğer birden çok yere borcunuz var ise, borç transfer kredisi veren bir bankaya başvurabilirsiniz. Başvurunuz neticesinde, banka sizin bütün borçlarınızı ödüyor. Bu işlemi parayı size vermeden doğrudan kendisi gerçekleştiriyor.

Siz bankaya nereye ne kadar borcunuzun olduğunu söylüyorsunuz, banka EFT yolu ile ödemenizin tamamını gerçekleştiriyor. Bundan sonra size sadece borcunuzu kapatan bankaya ödeme yapmak kalıyor.

Acaba bana böyle bir kredi çıkar mı gibi bir düşünceye kapıldıysanız endişe etmenize gerek yok. Çünkü size herhangi bir bankadan kredi çıkmış ise kredi borç transferinden yararlanmanıza hiçbir şey engel olamıyor.

Sizlere kolaylık olması açısından hangi bankaların borç transfer kredisi verdiğini araştırdık. İsimlerini vereceğimiz bankalara başvurmanız halinde borcunuz kolaylıkla kapatılacaktır.

  • Garanti Bankası Borç Transferi
  • Finansbank Borç Transferi
  • Denizbank Borç Transferi
  • TEB Borç Transferi
  • Akbank Borç Transferi
  • İş Bankası Borç Transferi

Yorum yapın