Bridge Constructor Android Oyunu İnceleme

Bridge Constructor Android oyunu, android işletim sistemine sahip olan cihazlar için özel olarak üretilmiş bir köprü inşa etme oyunudur. Serisinin en yeni ve güncellenmiş versiyonu olan Bridge Constructor Android oyununda başarılı bir köprü ustası olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor.

Bu oyunda tam olarak 40 zorlu seviye yer alıyor. oyunda kanalların, vadilerin, nehirlerin ve asi suların üzerine köprü yapacak, en sağlam ve en güzel köprüyü yapabilmek için uğraşacaksınız. Stres testleri, inşa ettiğiniz köprülerin üzerinden geçecek olan kamyonları, otomobilleri ve aşırı ağır yüklü tankerleri kaldırabilecek sağlamlıkta olması gerekiyor.

Günlük kullanımdan doğabilecek her türlü soruna ve strese dayanıp dayanamayacağınızı gösterecek stres testlerini göreceksiniz. Oyunda her köprü için, çelik, tahta, kablo ya da beton direk gibi farklı malzemeler içinden seçim yaparak duruma göre doğru malzemeleri kullanmanız gerekiyor. Kusursuz köprüleri inşa etmek için doğru malzeme seçmeniz büyük önem taşıyor. Aynı zamanda en iyi köprüyü kurmaya çalışırken doğru malzeme seçmeli fakat bütçenizi de aşmamaya dikkat etmelisiniz. Farklı malzemeler arasında seçim yapma olanağınızın bulunması, önemli durumlarda farklı çözüm yolları üretmenize imkan tanıyor.

İstediğiniz köprüyü yapabilirsiniz fakat bu oyunda tek sizi sınırlayan şeyin limit olduğunu unutmamanız gerekiyor. Geliştirilmiş ızgara yöntemi, mükemmel köprü fikrini çok daha kolay bir şekilde geliştirmenize olanak tanıyor.

Bu oyunda istediğiniz kadar hayal gücünüzün sınırlarını ve yaratıcılığınızı zorlayın. Eğer bir çıkmaza girerseniz oyunun içinde yer alan yardım sisteminden çok yararlı ipuçlarını alabilirsiniz.

Yorum yapın