Bronşit ve Öksürüğe İyi Gelen Doğal Karışım

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

Öksürük ve Bronşite Karşı Doğal Kür Tarifi

Bu yazımda bronşit rahatsızlığı sonucu öksürüğe takılanan bir türlü öksürükten kurtulamayan kişiler için İbrahim Saraçoğlu bronşit öksürük için bitkisel tedavi yöntemini sizlerle paylaşmaktayım.

Sütün vücudumuza faydalarını bilmeyen yoktur. Hatmi bitkisi şifalı bitkilerdendir sağlık açısından oldukça faydalıdır. Süt ve hatmi bitkisinden yapacağımız karışım bronşit ve öksürüğe iyi gelecektir.

Öksürüğe İyi Gelen Karışım Nasıl Yapılır?

Gerekli malzemelerimiz; Yarım bardak süt ve bir tutam hatmi bitkisi malzemeler bu kadar hatmi bitkisini aktarlarda bulabilirsiniz.

Hazırlanışı ve kullanışı; Yarım bardak sütü kaynatalım içerisine bir tutam hatmi bitkisi ekleyelim ve güzelce karıştıralım karıştırdıktan sonra 5 dakika kadar demlenmesi için beklenir. Demlendikten sonra süzelim süzdükten sonra karışım kullanıma hazır.

Hazırlamış olduğumuz karışımı günde 2 defa kullanacağız. Sabah ve akşam olmak üzere kahvaltıdan ve yemekten yarım saat önce içeceğiz. Bu kürü 3 yaşından büyük çocuk kullanabilir. 3 yaşından küçük çocukların kullanması önerilmemektedir. Evet İbrahim Saraçoğlu’nun bronşit ve öksürük için önerdiği evinizde hazırlayacağınız doğal ilacı sizlere paylaşmış olduk sağlıklı günler dileğiyle.

Yorum yapın