Bruce Lee’nin Hayat Hikayesi Dizi Oldu

Çin devlet televizyonu CCTV’nin 11 milyon dolar harcayarak, Bruce Lee’nin hayat hikayesini 40 bölümlük dizi halinde çekti. Aşağıda dizinin tüm bölümlerini de paylaşıyor olacağız, hiç DVD almanıza gerek yok.

Diziyi heyecanla televizyondan izlemeye başladım, bir baktım bir kanalda bitiyor diğerinde aynı bölüm tekrar başlıyor, hoşuma gitmedi gına geldi bir günde aynı bölümü defalarca izlemek. 24 saat Bruce Lee mi olur, Çinliler dizi yayınlamayı bilmiyorlar. Bizde kanallar arasında rekabet olur bunlarda böyle birşey söz konusu değil haberler başlayınca kanal değiştiriyorum 10 tane kanalda aynı haber aynı dakika da yayına veriliyor, bir birinden farklı bu kanalların hepsi. Hatta haberi sunan kişi bile aynı tam merkezi yönetim.Allahtan youku.com var imdadımıza yetişiyor.

Bruce Lee (Li Xiaolong) öğrencilik yıllarından başlayıp Kungfu’ya başlangıcı, adam öldürüp amerikaya gidişi, hamam böcekleri korkusunu nasıl yendiği, Bruce Lee (Li xiaolong) neden öldüğü gibi tüm ayrıntılar dizide anlatılıyor. Diziyi Bruce Lee ye benzeyen Hongkong lu Chan Kwok Kwan canlandırıyor. Dizi, Çin anakarası, Hongkong, Macao, ABD, Kanada, İtalya ve Taiwan da çekilmiş

Yorum yapın