Bumerang Mı? Adsense Mi? Daha İyi Para Kazandırıyor?

Bugünkü konumuzda sizlere Bumerang mı yoksa Google Adsense mi daha çok para kazandırıyor ele alacağım. Kazandığım tecrübelerimi sizlere paylaşıyorum.

Bumerang

Bumerang mı; Öncelikle Bumerang dan sizlere bahsedeceğim bumerang tamamen kendini düşünen bir sistemdir. Bumerang üyelerine sorun ayda, yılda, haftada veya günde bir yazı veriyor günlük de verse bu bizi kaldırmaz bir yazıyı 6 TL’ye verse ayda 180 TL yapar tabi ki buda günlük yazı alabilirsen. Bumerang tamamen kendi reklamlarını yapan bir sistemdir kısacası bu.

Adsense

Adsense; Şimdi sıra geldi adsenseye; Google Adsenseyi bilmeyen çok azdır. Tabi ki Bumerang ile, Adsense kıyaslanamaz, iyi trafiği olan bir web sitesi adsenseden ciddi rakamlar kazanabilir. Adsense, Bumerangdan bence kat kat üstündür. Sadece Bumerang değil internetteki diğer para kazandıran dediğimiz sistemlerden de üstündür.

Bana sorarsanız tecrübelerime dayanarak söylüyorum sizleri bilgilendirmek için. Adsensemi yoksa Bumerangmı derseniz eğer. Bence tabi ki de Google Adsense 1 Numara Derim. Saygılar şimdi tercih sizin kısaca anlatmaya çalıştım umarım anlaşılmıştır.

Yorum yapın