Bütçe Dostu Lg Q92 5G Tanıtıldı! Artık Öbürleri Düşünsün!

Son devirde Velvet modeli ile ses getiren LG model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Güney Koreli teknoloji devi bir müddet evvel Velvet modelini Türkiye’de de satışa sunacağını açıklamıştı. Lakin bilindiği üzere Velvet fiyat olarak olağanın üzerinde bir telefon. Münasebetiyle ülkemizde çok fazla istek görmeyebilir.

Neyse ki LG daha uygun bir fiyata sahip yeni 5G dayanaklı modelini çok geçmeden tanıttı. LG Q92 5G ismiyle tanıtılan model, birinci olarak Güney Kore’de satışa çıkacak.

Bütçe dostu LG Q92 5G tanıtıldı! Artık başkaları düşünsün!

LG’nin yeni 5G takviyeli modeli gücünü Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 765G yonga setinden alıyor. 6GB RAM bulunan telefonun dahili depolama alanı ise 128GB.

Aygıtın art yüzünde 48MP’lik ana kameraya 8MP’lik ultra geniş açı 5MP’lik derinlik ve 2MP’lik makro kamera eşlik ediyor.

Delikli ekran dizaynıyla gelen telefonda 6.67 inçlik IPS LCD ekran ve 32MP’lik selfie kamerası yer alıyor. 4000 mAh’lık bataryaya sahip olan LG Q92 5G, 15W süratli şarj takviyesini de beraberinde getiriyor.

Kutudan çıktığında LG UX 9 dayanaklı Android 10 ile çalışacak olan telefonun fiyatı da epey makul. LG Q92 5G fiyatı 420 dolar olarak belirlenmiş durumda. Bu özelliklere sahip 5G takviyeli bir model için bu fiyat epey makul görünüyor. Elbette bizim için değerli olan Türkiye fiyatı.

Bu ortada taban not olarak belirtelim. Telefon 26 Ağustos itibariyle satışa çıkacak.

Yorum yapın