Call Of Duty 13 Hikayesi Nerede Geçecek

2017 de gelmesi beklenen Call of Duty hakkındaki söylentiler neler? Call of Duty 13 hikayesi nerede geçecek merak konusu.

En çok oynanan oyunlardan biri olan ve Activision un senelerdir çok tutan oyunu Call of Duty bir kaç stüdyo arasında aralıklı olarak gerçekleştiriliyor. Infinity Ward, Treyarch ve Sledgehammer stüdyoları arasında paylaşılan CoD oyunlarının yapım sırası, 2017 yılı için Sledgehammer stüdyosu olarka belirlendi.

Fog of War adlı bir oyunu temel alarak yeni bir CoD yapabileceklerini söyleyen Sedgahammer tasarımcıları hayli kasvetli bir FPS olacağını belirtti. Fog Of War açık dünya yapısında Vietnam savaşını konu alması planlanıyordu.

Altyapısı hazırlanan Fog of War oyunu kaynak yetersizliğine işten ayrılanlar da eklenince iptal edilmişti. Bu çalışmaların boşa gitmemesi için şimdi Call of Duty ile değerlendirileceğinin söylentileri var.

Yapımcıların yeni oyunda Infinite Warfare’in uzay ve bilim-kurgu temasından olabildiğince uzaklaşmak için Vietnam’ı seçtikleri iddia ediliyor. Önümüzdeki aylarda haberin gelişmelerini ve yapılan iddiaların doğruluğunu hep beraber göreceğiz.

Yorum yapın