Call Of Duty: Black Ops 4 İncelemesi

Dijital ortamlar, sürekli kendini yenileyen ve geliştiren yapısı sayesinde kullanıcılara birbirinden farklı oyun seçeneği sunmaktadır. Her tarzda oyun bulmak mümkündür. Sanal dünyanın genellikle en çok rağbet gören oyunları seri halinde tasarlanmış oyunlardır. Bunlardan biri de Call of Duty oyunudur. Aksiyon oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Serinin son oyunu Call of Duty: Black Ops olarak oyun severlerle buluşmuştur.

Oyunun Özellikleri Nelerdir?

Call of Duty: Black Ops 4, geçmiş versiyonlarına oranla daha geliştirilmiş olarak oyunseverlerin karşısına çıkmaktadır. Yenilenmiş haritalar, hücresel gölgelendirme ile tasarlanmış görüntü kalitesi, çok oyucu oynama seçeneği, farklı silah seçenekleri daha birçok yenilikleriyle eski versiyonlarından ayrılmaktadır. Call of Duty: Black Ops 4, eski versiyonlarındaki bazı özellikleri de barındırmaktadır. Mesela, Tag Der Toten bu versiyonda da mevcuttur.

Heavy Metal Heroes, adlı yeni bir mod bulunmaktadır. Call of Duty: Black Ops 4 oyununda farklı tarzlarda nitelendirilmiş uzmanlar ve çatışma profilleri vardır. Oyun stiline göre silah seçme özelliği mevcuttur. Strateji ve aksiyonun bir an bile eksik olmadığı Call of Duty: Black Ops 4, sağlık sisteminin de manuel hale getirilmesiyle oyuna daha fazla heyecan katmaktadır. Çoklu oyun seçeneği geliştirilmiş ve takım oyunları daha da zevkli hale gelmiştir.

Oyun İçin Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Black Ops 4 oyununu akıcı oynamak için bazı bilgisayarlar yetersiz kalmaktadır. Desteklenmeyen bilgisayarlar yüzünden oyun indirilememekte ya da oyun hızı yavaşlamaktadır. Oyundan en yüksek hazı alabilmek için bilgisayarlarda olması gereken birtakım sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Olması gereken en az sistem gereksinimleri arasında; Intel Core i5-2500K ya da AMD işlemci, 40 gb depolama alanı, Nvidia GTX 660 2 GB/GTX 1050 2 gb ekran kartı, DirectX 11 sürümü, Windows 7 – 64 bit işletim sistemi ve 8 gb RAM yer almaktadır. Oyunun akıcılığı için ise; Intel Core i7-4770K işlemci, 12 gb RAM, Windows 10 – 64 bit işletim sistemi ve Nvidia GTX 970/GTX 1060 6 gb ekran kartına ihtiyaç vardır.

Yorum yapın