Çanak Okey Plus Android Oyunu

Türkiye’nin en eğlenceli oyunlarından olan My Çanak Okey’de hem sosyalleşebilir hem de eğlenebilirsiniz. Bu oyunu evde, okulda, ofiste, dışarda yani kısacası her yerde çok rahat bir şekilde gerçek oyuncularla online bir şekilde oynayabilirsiniz.

Çanak Okey oyunu tamamen ücretsiz bir oyundur. Siz de okey severlerdenseniz bu oyunu hiçbir ücret ödemeden akıllı telefonlarınıza ya da android işletim sistemine sahip olan mobil cihazlarınıza indirerek anında oynamaya başlayabilirsiniz. Çanak Okey’e misafir oyuncu olarak da katılabilir, ortamı gözden geçirebilir ve oyunun nasıl oynandığı hakkında fikir edinebilirsiniz. Bu oyunu dilerseniz Facebook hesabınızdan da oynayabilirsiniz. Dilerseniz arkadaşlarınız ile dilerseniz de tanımadığınız gerçek kişilerle okey keyfini yaşayabilir, aynı zamanda oyun esnasında oyuncularla sohbet ederek sosyalleşebilirsiniz. Oyunun zevkini arttıran sohbet özelliği ve gizli mesaj bölümü sayesinde oyuncularla dilediğiniz gibi konuşabilir ve çevrenizi genişletebilirsiniz. Aynı zamanda Çanak okey oynarken sizin daha keyifli bir okey oynamanız için her gün ücretsiz olarak Mynet Lirası size hediye edilir. Oynadıkça lira kazanabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Çanak okey’nin çarpıcı tasarımı ve kolay oynanabilirliği sayesinde kolay kolay vazgeçemeyeceğiniz oyunlar arasında yer alacak. Okey, geleneksel bir Türk oyunu olarak bilinir. Bu oyunun sanal versiyonunda ise, 52 taş ve ıstaka bulunur. Çanak özelliği sayesinde oyuna renk katılmış ve oyunun heyecanı arttırılmıştır.

Çanak Okey’inin asıl amacı ise, ortaya okey atarak çanağı kırmak ve bunun sonucunda ortada duran büyük paraya sahip olmaktır. Oyunu oynarken hem çok eğlenecek hem de yeni arkadaşlıklar kurma zevkini yaşayacaksınız. Arkadaş listenize istediğiniz kişileri ekleyerek her oyuna yeniden girdiğinizde bu kişilere oyun daveti gönderebilir ve online olup olmadıklarını görebilirsiniz.

Yorum yapın