Casper Via V6 Özellikleri Ve İnceleme

Casper Via V6, 899 TL’lik fiyat etiketi ile satışa sunularak f/p oranı en iddialı akıllı telefonlardan bir tanesi olarak piyasaya hızlı bir giriş yapmayı başardı. Aynı zamanda 4G ve 64 bit destekleyen Snapdragon 410 işlemcisi bulunan Casper VİA V6, şimdiden büyük bir ilgi görüyor.

Dünyada artan orta segment akıllı telefon pazarının etkisi ülkemizde çok şiddetli bir şekilde görülüyor. Neredeyse her marka, fiyat performans gücü yüksek ürünlerini arka arkaya piyasaya sunuyor. Üst seviye akıllı telefonlarda popülerite neredeyse her yıl değişiyor. Qualcomm’un Snapdragon 400 işlemcisinin 64 bit sürümü ile yeni nesil güncellemesini kapsayan versiyonu Snapdragon 410 işlemcisini kullanıyor.

Bu akıllı telefon, özellikle de 1000 TL altı sagmentte MediaTek MT6592 işlemcisini kullanarak sınıfındaki tüm akıllı telefonlardan ayrılmayı başarıyor. Aynı zamanda 4G desteği, 2 GB RAM, 16 GB dahili depolama ve bunu microSD kart desteği sayesinde hafızasını arttırabilirsiniz. Aynı zamanda 5 inçlik HD IPS ekran, başarılı kamera özellikleri ve sınıfındaki diğer telefonlara göre oldukça geliştirilmiş 2400 mahlık bir batarya kullanıyor.

Aynı zamanda tüm bu gelişmiş özellikleri ile yeni çıkan bu akıllı telefon, 899 TL’lik bir etiket ile satışa sunuluyor. 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemcisi ve 64 bit destekleyen Snapdragon 410 işlemci ve Adreno 306 grafik işlemci kullanılıyor. Bu akıllı telefonun, ülkemizde önümüzdeki yıl kullanımının yaygınlaşması beklenen 4G teknolojisini de destekleniyor.

2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama sunan bu ürün aynı zamanda microsd desteğini de müşterilerine sunuyor. Bu akıllı telefonda aynı zamanda 13 MP ana kamera ve 5 MP ön kamera da bulunacak.

Yorum yapın