Casus Telefonlar ve Özellikleri

Telefon dinleme yazılımı ile birlikte ortama ya da cihazlara entegre edilen sistem ile birlikte dinleme işlemi başlıyor, peki sizlere nasıl bir hizmet sunuluyor. Yazılım entegre edildikten sonra karşı taraf telefonla konuşmaya başladığı anda sizlere bir bildirim geliyor ve bu bildirim ile birlikte sizler de harekete geçiyorsunuz.

O numarayı arayarak direkt olarak ortama bağlanıyorsunuz ve konuşmaları duyabiliyorsunuz. Telefon dinleme yazılımı, herhangi bir şekilde açık barındırmayan bir yazılım türüdür ve firmamız tarafından kusursuz bir şekilde hazırlanmaktadır. Ortama bağlandığınız anda kişi hiçbir şekilde şüphe duymaz ve sizin sesiniz de karşı tarafa hiçbir şekilde gitmez. Telefonunu kapatsa, ya da hattını değiştirse bile sizlere bir bildirim iletilir ve dilerseniz kişinin adres bilgilerini de alabilirsiniz.

Yazılım dahilinde bize sunduğunuz telefon numarası ve mail adresine direkt olarak bilgiler iletiliyor ve bu aşamada da yine karşı tarafın hiçbir şekilde haberi olmuyor. Sistem muazzam bir şekilde işliyor ve az önce de söylediğimiz gibi karşı tarafın hiçbir şekilde bu durumdan haberi olmuyor. Casus telefon ve yazılımlar ile birlikte artık sizler de şüphe ettiğiniz belli başlı durumları daha kolay bir şekilde ortaya çıkartabilir ve dilediğiniz an telefon görüşmeleri aracılığı ile şahısları telefon üzerinden takibe alabilirsiniz. Çok özel bir yazılım ve çok özel ir sistem için sizler de yetkili isimlere ulaşarak detayları öğrenebilirsiniz.

Yorum yapın