Cep Telefonları Için Firefox | Mobile Firefox 4 Beta

Başarılı geçen alpha ve alpha öncesi sürecin ardından Android ve Maemo işletim sistemli telefonlarda kullanılabilecek olan mobil cep telefonları için Firefox 4’ün betası yayınlandı.

Tutarlılık, performans ve fonksiyonellik olarak geliştirilen Firefox 4‘ün, tahmin edebileceğiniz gibi bilgisayarınızdaki Firefox ile senkronizasyon imkanı bulunuyor. HTML 5 destekleyen yeni tarayıcı daha sorunsuz bir web performansı sunmayı amaçlıyor.

Firefox alpha sürecinin oldukça başarılı geçmesinin ardından mobile telefonlar için Firefox 4′ün beta sürümünü yayınladı. Bu mobil tarayıcı Android ve Maemo gibi işletim sistemi olan telefonlarda rahatlıkla kullanılabilecek.

Kararlıklık, performans ve çok özellikli geliştirilen mobil Firefox 4′ü http://www.mozilla.com/tr/mobile/ adresinden indirebilirsiniz. Bilgisayarınızda ki Firefox’ta bulunan bilgileri telefonunuza aktarabilir (Yer imleri vs.) ve HTML 5′i de desteklemesi sayesinde oldukça sorunsuz bir performansla internette gezinti yapabilirsiniz. Anasayfanız teknove olması dileğiyle

Yorum yapın