Chrome’dan Euro 2012 Hazırlığı

Heyecan dorukta. Euro 2012 sonunda başladı. Birçok şirket bunun için hazırlıklar yaptı. Yandex’te ufak hazırlıklar yapmış. Peki Google? Hiç durur mu? Tabii ki de Google amcamız iş başında. Bu sefer yola en hızlı tarayıcı olan Google Chrome üzerinden çıkmış.

Futbol severlerin heyecanla beklediği Euro 2012 Avrupa Futbol şampiyonasının başlamasına az bir zaman kala Google bu konu ile ilgili olarak hazırlamış olduğu özel Chrome uygulamalarını duyurdu.

Google Ürün Pazarlama Müdürü ALEXEY SHELESTENKO yaptığı açıklamada; insanların böyle özel turnuvaların yapıldığı zamanlarda çok sabırsız olduklarını ve konu ile ilgili bilgilere bir an önce ulaşmak istediklerini söyledi. Bu konu ile ilgili olarak kullanıcıların bilgilere ulaşabilmek için artık yarını beklemeden merak ettikleri her bilgiye bir tık ile her an ulaşabileceklerini belirtti.

Chrome Web Mağazası üzerindeki bu uygulamalar ile bilgilere çok daha hızlı olarak ulaşılabilecek. 365 SCORES ile bilgilere bir tık ile ulaşabilir, WHO WILL WIN uygulaması ile tuttuğunu takımı destekleyebilir, GOL BE! Uygulaması ile isterseniz sanal futbol oynayabilirsiniz. Tüm bunları yapabilmeniz için Chrome’yi indirmeniz gerekiyor.

Yorum yapın