Crock-Pot’un En Yeni Yavaş Pişiricisi Alexa Ses Kontrolü İle Geliyor

Belkin 6 litrelik yeni bir Crock-Pot yavaş ocak sessizce piyasaya çıkardı: Amazon Alexa ile kontrol edebilirsiniz. Sesli asistanı kullanarak sadece pişirme sürelerini ve ısı ayarlarını ayarlamakla kalmaz, aynı zamanda yemeğinizin durumunu da kontrol etmesini sağlıyor. Belkin’in WeMo özellikli Crock-Pot ocağına, altı kiloluk bir kızartmaya sığabilen ve yedi kişiye kadar hizmet verebilen paslanmaz çelik bir kaplama ve altı çeyrek kapasiteli çok benziyor.

Belkin’e göre, kurulumu kolay, çünkü sadece fişe takmanız yeterli ve Alexa Echo veya diğer cihazınız bunu algılar. Daha sonra mobil cihazınızdaki Alexa uygulaması kullanılarak kontrol edilebilir. Bu noktada, yüksek veya düşük ısı ayarlarında pişirme sürelerini 30 dakikadan 20 saate kadar programlayabilirsiniz ve zaman dolduğunda otomatik olarak “ısınmaya” geçecektir. Ayrıca düşük, yüksek veya sıcak isteyerek ısı ayarlarında doğrudan geçiş yapabilirsiniz.

Belkin’in sitesinde fiyat veya stok durumu gibi pek çok bilgi yok. Ancak, lansmanında Crock-Pot 6 WeMo yavaş pişiricinin 130 dolara mal olması ve Alexa ile çalışan pişiricinin teknoloji açısından daha gelişmiş olması muhtemeldir.

Yorum yapın