CS:GO Fps Arttırma! 2022 Çözümleri

Cs go fps arttırma yöntemlerime geçmeden önce seninle bir konuda anlaşalım, dediklerimi tamamen uygulamalı ve en dip ayrıntılarıyla yapmaya çalışmalısın. Başlangıç noktamız ise kullandığın ram sayısı olsun. Biliyorum, zaten bilgisayarının daha yüksek fps vermesi gerektiği için bunu okuyorsun, anlıyorum ben seni merak etme; halledeceğiz güven bana.

Birinci düşünmemiz gereken konu fiziksel bellek yetersizliğidir. Çoğu ekran kartı paylaşımlı olarak üretilmek ile beraber Windows 10 işletim sisteminin kullandığı bellekte arttı biliyorsun, bu yüzden arka planda olabildiğince az program açık tutmaya çalış, zaten sistem yüksek bellek yiyor bir de programlara yetişmeye çalışmasın, yazık değil mi?

Seninle bu konuda anlaştıysak, yani arka planda çalışan programları azaltacağına dair; o zaman ikinci yöntemimize geçelim. Bu ise gereksiz hizmetleri kapatmaktan geçiyor, hızlıca şu videoma göz at ve dediklerimi yap, sonra pırıl pırıl olsun bilgisayarın. Cs go fps arttırma ile ilgili tüm videoları, makaleleri okudun belki de ama merak etme, doğru yerdesin. Gördüğün gibi azar azar arttırıyorum bahsimi, çözeceğiz.

Cs go fps sorunu yaşayan çoğu insanın şikayet ettiği en temel sorun “drop” sorunudur. Bir anda öyle bir kasma yaşarsın ki; hiç bir şekilde tarif edemezsin. İşte, bundan kurtulmak için de bilgisayarının soğutma sistemlerini stabil tutman gerekir. Bunu nasıl yapacağını bilmiyorsan söyleyeyim. Termal macun yenilemesi, fanların temizlenmesi gibi klasik şeyler, bilirsin başka temizleme yöntemi yok zaten.

Cs Go Fps gösterme kodunu aktif et, anlık olarak kare hızını izle. Bir tuhaflık varsa, bu sorunun neyden kaynaklandığını araştırabilmen için öncelikle ekran kartı göstergesine girmen gereklidir. Cs go fps kodu için yapman gereken oyun konsoluna girmen ve şu kodu yazman; “cl_showfps 1” tabii bunu tırnaksız yaz. Ha bir de şu kod var; +graph eğer bu kodu yazarsan hem ping durumunu hem cs go fps göstermeyi aktif etmiş oluyorsun.

Cs Go Fps Arttırma

Evet, basit yöntemleri yaptıktan sonra zorlu yöntemlere geçiyorum; artık vites yükseltme vakti geldi, cs go fps sorunu hala devam ediyorsa üsttekilere rağmen şimdi de gelelim sürücülerine. Herkesin sürücü güncellemesinden bahsetmesinin sebebini az çok bilirsin, bilgisayarın en önemli güncellemesi olmakla beraber çok kritik önem taşır.

Bak arkadaşım, eğer bilgisayarında advanced system care yüklüyse hemen kaldır ve bu programın sana verdiği zararlı virüsleri temizlemeye çalış yoksa işin içinden çıkamazsın, şu programı kullanma artık. Ayrıca virüs temizleme yöntemi olarak yazdığım şu yazıyı da iyice incele. Buraya kadar hiç bir yeri atlamadan okusan iyi olur, yoksa çözemeyeceksin haberin olsun, ben bir şey kaybetmem.

Bütçen varsa, bütçe dediğimde 120 lira yani; bir tane ssd bellek al, gerçekten faydasını görürsün. Biliyorum, alt tab bile çekemiyorsun donup kaldığı için ama merak etme, SSD taktıktan sonra büyük ihtimal cs go fps arttırma yolunda güzel bir adım atmış olacağız seninle. Bir nebze de olsa cs go fps sorunu ortadan kalkabilir, artık SSD’e geçti bütün bilgisayarlar.

Buraya kadar hiç bir şeye atlama yapmadıysan lütfen devam edelim, cs go fps gösterme kodunu verdim sana, onu açtıysan bu adımlara kadar geldikten sonra tekrar bir dene bakalım bir değişiklik var mı diye. Hala devam mı ediyor? Merak etme, bende çözüm bitmez.

Analizini yaptın, hala cs go fps sorunun devam ediyor değil mi? O zaman bir de cs go fps arttırma yolumuzda ki en önemli adımlardan biri bilgisayarı gereksiz veriden kurtarmak ve oyun dosyalarını başka diske aktarmak. Diskin ne kadar önemli olduğunu tahmin bile edemezsin, umarım tek diskin yoktur. Yerel disk C deyse lütfen D’ye at ve öyle dene bir de.

Cs Go Fps Sorunu

Israrla devam mı ediyor fps sorunun? Tamam, o zaman devam edelim hemen. Eğer işlemcin destekliyorsa Windows 7 yüklemeyi dene, bilgisayarın iyi olsa zaten üstteki adımları uyguladıktan sonra düzelirdi. Tabii yaptıysan; sıradaki adımımız bu olmalı. Windows 7 yükledikten sonra tüm sürücülerini güncelle ve oyuna gir bakalım, ne değişecek?

Şuan sabah olmak üzere ve gözlerim yanıyor uykusuzluktan ölürsem bil ki bu makaleyi okuyamayacaksın, tamam konudan sapmayalım. Diğer adımımız cs go fps arttırma yöntemlerinde en etkilisi olan “ekran kartı denetim masası ayarları” bu ayarları en doğru şekilde yapabilmen adına Google’da araştırma yapmanı tavsiye ediyorum, kafam yandığı için bunu paylaşamayacağım şimdi.

Şu 12 adımı da yapıp fps artışı yaşamayan adam varsa ya bana ulaşsın yada bilgisayarı çöpe atsın artık ne diyebilirim ki? Yorum olarak yaşadığın problemi benimle paylaşırsan en hızlı şekilde geri sana dönüp cs go fps arttırma yöntemlerinden yenilerini seninle paylaşabilirim, saygılar efendim uyuyorum artık.

Yorum yapın