CS:GO Tehlikeli Bölge Rankları Nedir?

CS GO oynayan kişiler için bu yazımızda CS GO Tehlikeli Bölge Rankları hakkında 2020 güncel bilgiler vereceğiz. CS GO oyununa yeni eklenen Battle Royale yani hayatta kalma modunda yer alan rütbeler hakkında bilgiler vereceğiz.

Bildiğiniz üzere son yıllarda Battle Royale yani hayatta kalma oyunları çok sevilmeye ve oynanmaya başlandı. Durum böyle olunca da Counter Strike Global Offensive oyuncu kitlesini kaybetmeyip elinde tutmak ve yeni kişiler çekmek için oyuna güncellemeyle hayatta kalma modu getirildi.

CS GO oyununda Tehlikeli Bölge olarak getirilen hayatta kalma oyunu için rank sistemi ekledi. Rank sistemi yani derece eklenince oyundaki rekabette artmış oldu.

CS GO oyuncuları Tehlikeli Bölge için yeni gelen rank sistemine alışmaya çalışıyorlar. Eğer sizlerde yeni gelen rank sisteminin sıralamasını merak ediyorsanız aşağıdan sıralamasına ve isimlerine bakabilirsiniz.

 1. Lab Rat 1
 2. Lab Rat 2
 3. Sprinting Hare 1
 4. Sprinting Hare 2
 5. Wild Scout 1
 6. Wild Scout 2
 7. Wild Scout Elite
 8. Hunter Fox 1
 9. Hunter Fox 2
 10. Hunter Fox 3
 11. Hunter Fox Elite
 12. Timber Wolf
 13. Ember Wolf
 14. Wildfire Wolf
 15. The Howling Alpha

Yukarıda yazdığımız rütbeler oyuna gelecek güncellemeyle beraber yeni rütbeler eklenebilir. Yada var olan rütbelerin isimleri değişebilir. Counter Strike Global Offensive oyununda gelecek yeni güncellemelerle birlikte hayatta kalma modu daha iyi hale gelecektir.

Yorum yapın