Daha Kullanışlı Bir Facebook İster Misiniz?

500 milyona ulaşan kullanıcı sayısı ile bu gün dünyanın en kalabalık 3. ülkesi olabilecek bir potansiyele sahip facebook, uygulamacılar için tam bir cennet ki o yüzden çok sayıda uygulamalar mevcut. Bunların çoğu bazen gerçekten işe yarayabiliyor. Örneğin facebook profilinizi daha da kullanışlı bir hale getirebilecek better facebook uygulaması geliştirilmiş durumda. Firefox, Chrome , Safari veya Opera gibi tarayıcılara oldukça kolay bir şekilde yüklenen bu eklenti sayesinde girdiğiniz tarayıcınızda facebook profilinize bir takım değişiklikler ekleyebilmiş olacaksınız.

Bunlar arasında bir çok şeye hızlı ulaşabilme, örneğin mesajlar veya arkadaşlarınıza hatta bazı paylaşımları gruplandırabilir ve tab menüler eşliğinde bu paylaşımlar arasında gezinebilirsiniz. Bu uygulamayı denemek açısından kendi profilime uyguladım ve açıkçası benim hoşuma gitti. Tabi henüz yeni kullanıma geçtiğiniz için biraz yadsıyabilirsiniz ama kullanışlı olduğu bir gerçek.

Aşağıda değişiklik yaptığınızda ana sayfanız nasıl olacak diye bir resim koydum ona göre değiştirmek isteyenler açısından bir fikir olsun.

Ayrıca sağ üst köşede better facebook uygulamasın ayarlar kısmı var oradan sekmeler sağ sol tarafta gösterilecek öğeler gibi bir çok düzenlemeyi yapabileceğiniz bir menü mevcut bunlar içinde takip ettiklerinizi düzenleme sık ziyaret ettiğiniz gruplarda olan bitenden direk ana sayfanızdan haberdar olma veya diğer aktiviteleri ayarlama gibi bolca seçenek mevcut.

Bence denenmesi ve hatta uzun süre kullanıp adapte olunması gereken bir uygulama çok beğeneceğinizden eminin adresi tekrar verelim: better facebook

Yorum yapın