Dead Space Android Oyunu

Dead Space oyunu, EA Games’in yapımını üstlendiği mobil platformun en eski oyunları arasında yer alır. Bu oyunda; aksiyon, macera, korku ve FPS tarzı oyunları severleri memnun edecek oldukça eğlenceli bir oyundur.

Normal şartlarda bu oyunun Play Store’da 1.1.4.1 sürümü yayınlanmıştı. Ama EA Game Box’ta son sürüm 1.1.54 olduğu için internet gereksinimi de bulunuyor. Bunun için offine mod olarak sunulan ve internet olmadan da çok rahat bir şekilde oynanabilen bu oyunu akıllı telefonda, playstation ve xbox’ta da oynayabilirsiniz. Tüylerinizin ürpereceği bir macera içine atılacağınız bu oyunda tek amacınız mahsur kaldığınız uzay istasyonundan yaratıkları arındırmak ve düşmanlarınızı yok etmek olacak. Oyunda kullanmanız gereken 2 ana silah yer alıyor. Plasma Saw ve Core Extractor adındaki bu silahlar sayesinde canınızı kurtaracaksınız. Bu oyunu oynamak istiyorsanız 14.99 TL ödemeniz gerekiyor. Verdiğiniz paranın karşılığını verecek olan bu oyunda güçlü yaratıklara karşı mücadele verecek ve hayatta kalmak için savaşacaksınız.

Bu oyun Android işletim sistemine sahip vihazlar için bugüne kadar yapılmış en iyi FPS oyunlarından bir tanesidir. Bölüm geçtikçe görev, silah ve zırhlar ile karşılaşacaksınız. Aynı zamanda oyun içinde pek çok varyasyon olduğu için bu oyunu çok uzun bir süre büyük bir keyifle oynayabilirsiniz. Aynı zamanda local ağ üzerinden veya çevrimiçi olarak savaşlara katılabilirsiniz. Oyunu dilerseniz FPS türü dilerseniz de deathmatch türü olarak kurup oynamaya başlayabilirsiniz. Kaliteli efektleri ve arkaplan grafikleri harika tasarlanmış bu oyunda ilk dikkatinizi çekecek olan unsur görsellik olacak.

Bu oyundaki silah ve yaratıkların grafikleri masaüstü sürümünden çok daha kaliteli tasarlandı. 3 boyutlu bir oyun deneyimi sunan bu oyunda oyun kontrolünü sağlamak da bir o kadar kolay.

Yorum yapın