Define İşaretleri Nelerdir? Hangisi Ne Anlama Gelir?

Define Sembolleri İşaretleri Figürleri Resimleri Anlamları

Define Sembolleri İşaretleri Figürleri Resimleri Anlamları, Anadolu toprakları geçmişten günümüze birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Batıda Antik Yunan ve Bizans , Orta Anadolu’da Frig Uygarlığı, Selçuklular ve Ermeniler, Doğu Anadolu’da Assur vede Urartu uygarlıkları hazineleri defineleri bolca bulunmaktadır.

Definecilik De Balta İşareti Ve Anlamı

Definecilik de balta işareti ve anlamı; Definenin ağaçlık bir alana yakın gömüldüğünü anlatmaktadır.

Definecilik De Gül Resmi Ve Anlamı

Definecilik de gül resmi ve anlamı; Bu amblemin olduğu yere yakın bir mezarlık mutlaka vardır. O mezarlıkta bir kadın mezarında bu ambleminin bir benzerini bulacaksınız. O mezarda ve yakınında sizi yönlendirecek bir yeni işaret bulacaksınız.

Definecilik De Çiçek Figürü Ve Anlamı

Definecilik de çiçek figürü ve anlamı; çiçek resmi gül resimi ile aynı anlamı taşımaktadır. Papatya tarzı ise bunun anlamı definenin çok derinde gömülü olduğudur.

Definecilik De Balık Figürü Ve Anlamı

Definecilik de balık figürü ve anlamı; define çok yakınlarda bir yerde anlamı verir. Horasan sıva ile sıvanmış yerleri kontrol ederseniz defineye ulaşabilirsiniz. Salyangoz ve balık eş değer anlamlar taşımaktadır.

Definecilik De Yılan Figürü Ve Anlamı

Definecilik de yılan figürü ve anlamı; taşın üstüne kabartılı şekilde yapılmış yılan resimi figürü definecilikte çok önemli bir yere sahiptir. Defininenin çıkartılmasının zor olduğunu, ve yakınlarda bir mağara da gömülü olduğunu bize söylemektedir. İşçiliği zor olsa da hazine boldur sabır gerektirir anlamı da çıkartılabilir.

Definecilik De Ayak Figürü Ve Anlamı

Definecilik de ayak figürü ve anlamı; ayak resimlerinin yön belirtici anlamı vardır. Tek ayak definenin çok yakında gömülü olduğunu göstermektedir. Sağ ayak ise sol tarafta sol ayak ise sağ tarafta gömülüdür mesajı verilmektedir.

Definecilik De Göz Figürü Ve Anlamı

Definecilik de göz figürü ve anlamı; göz amblemi size hem iyi haber verir hemde kötü. Definede son noktaya geldiğinizi gösterir.. Eğer göz ağlayan gözse dere yakınında definenin kayalıkların az ötesinde gömülü olduğunu, normal göz ise beş altı kulaç ötesinde definenin derinde gömülü olduğu bize söylenmektedir.

Definecilik De Delikli Taş Ve Anlamı

Definecilik de delikli taş ve anlamı; definecilikte delikli taş uyarı anlamı taşımaktadır , definenin yanında bir mezarında gömülü olduğunu ve o mezarın koruyucuları olmasından bahsetmektedir. Delikli taşın yakınındaki dağın ucunu hedef alın gömü orada..

Definecilikte Akrep İşareti Ne Anlama Gelir?

Definecilikte akrep işareti ne anlama gelir? Akrep işareti uyarı tehlike anlamı taşır. Definenin koruma altında olduğu, bir mağara ve kuyuda gömülü olduğu anlamlarıda çıkabilir. Esas önemli olan bu yakındaki defineyi çıkartmanın zor vede tehlikeli olduğudur..

Ermeni Define İşaretleri Nelerdir?

Ermenilerin gömüleri genelde evlerde özel bir sistem ile taşlara saklanmıştır. Ermeni defineleri parça parça saklandığı gibi hepsi bir olacak şekilde de gömülmüş saklanmış olabilir. Genelde diğer define amblemleri ile anlamları aynıdır tek fark altınların taş oluklara saklanmasıdır.

Google aramaları : gerçek define işaretleri, ermeni define işaretleri, define işaretleri youtube, define işaretleri yılan, define işaretleri ve anlamları kitabı, kesin çözülmüş define işaretleri, define işaretleri kataloğu indir, define işaretleri ayak izi,

Yorum yapın