Dijital Dünyaya Ayak Uydurmayan Kurumlar Yok Olacak

Türkiye İş Bankası’nın Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen Yaptığı Açıklamalar Da Pandemi Öncesi Dijitalleşme Devam Ederken Pandemi İle Beraber Dijitalleşmenin Hızının Arttığını Belirtti.

Dijital Dünyaya Ayak Uydurmayan Kurumlar Yok Olacak

Türkiye İş Bankası’nın genel müdür yardımcısı Yalçın Sezen yaptığı açıklamalar da pandemi öncesi dijitalleşme devam ederken pandemi ile beraber dijitalleşmenin hızının arttığını belirtti. Dijital dünyaya ayak uydurmayan ve teknolojilerinin yenilemeyen kurum veya kuruluşların günden günde batacağını belirtti.

Yalçın Sezen İnternet Bankacılığından Bahsetti

Yalçın Sezen, İş Bankasının müşterilerine Kovid-19 salgını döneminde mobil ve İnternet bankacılığı üzerinden tanıdığı kolaylıklara ve hizmetlerden bahsetti. Bir başka açıklamasında ise yeni nesil teknolojinin gelecekte bankaları nasıl etkileyeceği hakkında düşüncelerini paylaştı.

Dijital Bankacılık Faaliyetleri

Yalçın Sezen, başta mobil bankacılık olmak üzere dijital bankacılıkta yaptıkları yatırımlardan bahsetti. Yaptıkları yatırımlar ile İş Bankası müşterilerine daha hızlı ve daha güvenli bir hizmet sunmakta olduklarını belirtti. Dijital bankacılığın en önemli avantajlarından birisi de zamandan tasarruf olmasıdır dijital bankacılık üzerinden istediğiniz kişiye 7/24 para gönderme hakkına sahipsiniz. Yalçın Sezen, dijital bankacılığın önemli olduğunu fakat güvenlik önlemlerinin de en üst seviyeye çıkarılması gerektiğini belirtti.

İş Bankası, müşterileri dijital bankacılık üzerinden para yatırma, para çekme, para gönderme, para alma, fatura ödeme ve çevrim içi alışveriş gibi bir çok özellikten faydalanmaktadır.

Yorum yapın