Discord, Android’de Ekran Paylaşımı Eklemeye Hazırlanıyor

Discord’un Android istemcisi, şirket zaman zaman uygulamaya yararlı iyileştirmeler ekleyerek yıllar içinde özellik açısından giderek daha zengin hale geldi.

Uygulama, son birkaç güncellemesinde QR kodu girişleri için destek , belirli konuşmaları geçici olarak kapatma yeteneği , eğik çizgi komutları için destek , Mobil Ses Yerleşimi ve daha fazlasını ekledi .

En son güncellemede, Discord, kullanıcıların daha iyi bir arama deneyimi için arka plan gürültüsünü filtrelemesine yardımcı olmak için bir gürültü bastırma özelliği bile sundu . Şimdi şirket, kullanıcıların Andriod cihazlarının ekranını arkadaşlarıyla paylaşmalarına olanak tanıyacak yeni işlevler eklemeye hazırlanıyor.

Bu özellik oldukça açıklayıcı görünüyor. Bir video görüşmesindeyken, ekran paylaşımını başlatabilir ve telefonunuzun ekranının arkadaşlarınıza akışını sağlayabilirsiniz.

Diğer uygulamalara geçebilir ve arkadaşlarınızın ekranınızdakileri görmesine izin verebilirsiniz. Bu, sorun giderme senaryoları için gerçekten kullanışlı olacaktır.

Ekran paylaşımı masaüstü kullanıcıları için zaten mevcut , bu nedenle mobil istemciye de getirmek için çalışmanın zaten devam ettiğini görmek güzel.

Henüz beta kanalına gelmediği göz önüne alındığında, bu özelliğin yakında kitlelere sunulması pek olası değil .

Yorum yapın