E3 2018 Oyunlar: En Son Haberler Ve En Büyük Gösteriler Neler?

Cumartesi akşamı EA Play etkinliği resmi olarak heyecan verici oyun duyurularının haftası başlayacak ve merak uyandıran şeyler ortaya koyacak. Birkaç yeni oyun, gösterinin başlangıcından önce, Just Cause 4 ve Dead veya Alive 6 gibi dizilerin yanı sıra merak uyandıran yeni Twin Mirror da dahil olmak üzere, bilerek veya gösterilmeden önce kendilerini gösterdiler.Bunlar, önümüzdeki haftalarda tüm ekranlarınızda olacak pek çok oyundan sadece birkaçıdır

Dead Or Alive 6

Takım Ninja’nın ünlü 3D dövüş serileri sonunda geri dönüş yapıyor, son ana hat girişi 2012’de geri adım attı. Ryu Hayabusa, Kasumi, Hayate, Helena, Zack dahil olmak üzere birçok fan favori karakteri şimdiden gösterildi. ve Jann Lee, hepsi 4K’da kavga ediyorlar, böylece her bir parlak şeyi görebilirsiniz hatta terlerini bile.

Platformlar: PC, PS4, Xbox One Yayın tarihi: 2019

Twin Mirror

Kan emici RPG Vampyr’ın serbest bırakılmasıyla, geliştirici Dontnod zaten bir sonraki projesini gösteriyor: Twin Mirror, anlatıya odaklı bir psikolojik gerilim oyunu. Batı Virginia’daki Basswood kasabasında uyanık bir araştırmacı gazeteci olan Sam, gömleğinin üstünde kanı ve önceki gece olanları hatırlamıyorsunuz. Başınıza gelenleri ve bunun hakkında neler yapacağınızı bir araya getirmeye çalışırken kendi zihninizin trippy derinliklerini keşfetmeniz gerekir.

Platformlar: PC, PS4, Xbox One Yayın tarihi: 2019

Hitman 2

İyi bir isabetli iş sabır gerektirir, ama Hitman 2 sadece E3 haftasının parlak yeni piyano telini göstermesini bekleyemezdi. IO Interactive (ve yayıncı ortağı, Warner Bros. Interactive Entertainment), bir fragman ve bazı ilginç oyun detayları ile, gösterinin öncesinde ve yayınlanma tarihini ortaya çıkardı. Daha da iyisi, şu anda oyunun küçük bir örnekleyicisini oynamaya başlayabilirsiniz – Hitman: Sniper Assassin şimdi bir ön sipariş bonusu olarak bir sürpriz ortaya koydu. Tek başına oynayabilir ya da bir arkadaşınızla çevrimiçi işbirliği yaparak göreve girebilirsiniz, bu da Kasım için beklerken biraz zaman geçirmenin iyi bir yolu olmalıdır.

Platformlar: PC, PS4, Xbox One Yayın tarihi: Kasım 13, 2018

Days Gone

Days Gone, Sony’nin yakında çıkacak olan E3 vitrin etkinliğinde yoğun olarak yer almayı planladığını belirttiği dört ana oyundan biri değil, ancak bu, sahnede veya gösteride daha fazla görmeyeceğimiz anlamına gelmez.

Platformlar: PS4 Yayın tarihi: Şubat 22, 2019

Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey, belirsiz bir kavramdan inandırıcı bir sızıntısına, aceleyle resmî bir ürüne, çoğunlukla başlığın ve bir Spartalı kaskın bulunduğu hatalı bir tahsil edilebilir anahtarlık sayesinde gitti. Ubisoft, Odyssey’in varlığının ve E3’te göreceğimiz gerçeğin ötesinde bir şeyi resmi olarak doğrulamamıştır, ancak daha önceki sızıntıların söyleyecek çok şeyi vardı. Öncelikle, Yunanistan’a gideceğiz. Fakat Bayek veya Aya ile gitmeyeceğiz, aynı zamanda rol oynayan ağır diyalog sahneleri ve misyonlarıyla da tanımlamaya yardımcı olabileceğimiz iki kahramandan birini seçeceğiz.

Platformlar:Açıklanacak Yayın tarihi: Açıklanacak

Fallout 76

Eğer Fallout 4’ten hemen sonra büyük bir yeni Fallout oyunu elde etme olasılığından korkarsanız, beklentilerinizi artırın: çeşitli sızıntılar ve raporlar bunun farklı bir Fallout olacağına işaret etti. Çevrimiçi çok oyunculu ve üs oluşturma eylemlerinin tümü potansiyel açılardan oluşuyordu, ancak Bethesda’nın E3 etkinliğinin kesin olarak daha fazlasını öğrenmesini beklemek zorundayız.

Platformlar:Açıklanacak Yayın tarihi: Açıklanacak

Anthem

Sadece eğlenceli değil, oyunun Javelin takımlarının dördünü de gösteriyor. Bioware’in Anthem oyunu, E3 2017’nin en büyük sürprizlerinden birisi.

Platformlar: PC, PS4, Xbox One Yayın tarihi: 2019

Battlefield 5

Battlefield serisi, dizinin 16 yıl önce başladığı 2. Dünya Savaşı’na geri döndü. Ancak Battlefield 5, Battlefield 1943’teki küçük ölçekli güncellemeden uzak bir manzara olacak. EA ve DICE, E3 öncesi bir olayda ortaya çıktı ki, Battlefield 5, dizilerin büyük çoğunluğunu, tüm takımların karşısında ciddi bir şekilde vurgulayarak, dizinin temellerini yeniden ele alacak. onun modları. Ve birden fazla kipte yer alan yeni Büyük Operasyonlardan bahsetmeyeceğim bile.

Platformlar: PC, PS4, Xbox One Yayın tarihi: 21 Ekim 2018

Rage 2

Burada şimdi çılgınca, kıyamet sonrası aksiyon dolu ve E3’ten önce boşa harcanacak zamanı vaat eden umut vaat eden bir oyun fragmanına sahibiz. etrafında. Bethesda, Rage 2’yi erken çıkardı , bu da E3 sahne şovu için ne tür sürprizlerle uğraştığını merak ediyor. Aynı zamanda, Bethesda’nın daha büyük Rage 2 ayrıntılarını göstermek için daha fazla zamana sahip olacağı anlamına geliyor.

Platformlar: PC, PS4, Xbox One Çıkış tarihi: 2017

Death Stranding

Oyunun en açık anlatımlı fragmanının da her zamankinden daha fazla soruya yol açtığı Aralık’ta Game Ödülleri 2017’de Death Stranding’i gördük. Norman Reedus ve şirket görünmez canavarlar tarafından neden avlanıyor? Neden okyanusta neşeleniyor? Neden boğazında bir bebek var? Dürüst olacağım, E3’te yanıtlanması gereken soruların çoğunu (eğer varsa) beklemiyorum, ama en azından bizden biliyoruz ki, Kojima bize yeni ilginç bir film verecek olan Sony sunumu için yeni bir fragman üzerinde çalışıyor.

Platformlar: PS4 Çıkış tarihi: “2019’dan önce”

Call Of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4, Los Angeles’ta resmi olarak ilk kez, çok oyunculu, daha fazla Zombili ve özel bir tek oyunculu kampanyanın eksikliğini tanıttı. Ama ortaya çıkarmak için hala daha fazla zaman var.

Platformlar: PC, PS4, Xbox One Yayın tarihi: 12 Ekim 2018

Beyond Good & Evil 2

Yaklaşık on yıl süren sahte bir başlangıçtan sonra, Beyond Good & Evil 2, Ubisoft’un E3 2017 sahne şovunda ilk çıkışını yaptı. Bu çok farklı ve iddialı bir kavramdı, ama Ubisoft bir kez daha vaporware bölgesine sürüklenmesine izin vermedi – Mayıs ayı başlarında bir geliştirici akışı bize hem yürüyerek hem de fantezi uzaylarında keşif konusunda cesurca bir bakış attı. Akıştan, BG & E2’nin E3’te bir biçimde görüneceğini biliyoruz; Burada, oyunun nasıl çalıştığına ve belki şanslıysak, bir sürüm penceresi ve bazı onaylanmış platformlara nasıl bir zemin hazırlayacağımızı umuyoruz.

Platformlar:Açıklanacak Yayın tarihi: Açıklanacak

Ghost Of Tsushima

Tsushima’nın hayaleti, Kasım ayında Paris Oyun Haftası 2017’de tekrar başladığında yaptığı gibi E3’te de aynı sürprizlere sahip olmayacak. Fakat ilk yıllardan bu yana Infamous geliştiricilerinden samuraylardan esinlenen açık dünya oyunu hakkında hiçbir şey görmediğimiz gibi, yarım yıllık bir bina heyecanı olacaktır. Bazı gerçek oyun kesinlikle bir yayın tarihi olacağını söylememize gerek yok

Platformlar: PS4 Yayın tarihi: Açıklanacak

Spider-Man Ps4

Bu, Spider-Man PS4 için son E3 olacak, bu yüzden Sony bunu iyi bir şekilde yapmak isteyecek ve bunun şirketin planladığı bir avuç birinci parti unvanından biri olduğunu biliyoruz. vurgulamak.

Platformlar: PS4 Yayın tarihi: 7 Eylül 2018

The Division 2

Ubisoft, Division 2 ile ilgili bir şey söylemedi, ancak E3 2018’de ortaya çıkacağı gerçeğinin yanı sıra, ilk oyundaki sert noktalardan birkaçını bile indirse bile, kesinlikle bir göz atmaya değer.

Platformlar:Açıklanacak Yayın tarihi: Açıklanacak

Super Smash Bros.

Nintendo, Mart ayında Nintendo Switch için yeni bir Süper Smash Bros oyununu ortaya çıkardığında, sevinçle başa çıkma konusunda dünyayı hayran bıraktı, ama çok fazla soru asılı bıraktı.Nintendo, ertesi gün olağan video sunumu sırasında yeni Smash Bros’ları hakkında daha fazla bilgi paylaşacak.

Platformlar: Switch Yayın tarihi: Açıklanacak

The Last Of Us Part 2

Kasım 2017’de Paris Oyun Haftası’na geri döndü ve oyun yönetmeni Neil Druckmann bir ay sonra PlayStation Experience’da E3 2018’de Naughty Dog daha fazla oyunu paylaşacağını doğruladı. Belki de Ellie’nin hikayesinin tüm bu kaosa nasıl uyduğunu öğreneceğiz.

Platformlar: PS4 Yayın tarihi: Açıklanacak

Gears Of War 5

Gears of War 4 yıl önce bir uçurumun üzerine çıktı ve dizi geliştiricisi The Coalition o zamandan beri bir şey üzerinde çalışıyor olmalıydı. Fazladan çok oyunculu haritalardan ve modlardan daha fazlası. Bu sızan Walmart listesi de olası bir Gears of War 5’in ortaya çıkmasına işaret etti, ancak bu olmadan bile, Fenix ailesinin tekrar yükselmesi için doğru zaman gibi görünüyor.

Platformlar: Pc/Xbox One Yayın tarihi: Açıklanacak

Splinter Cell

Sam Fisher asla bir iz bırakmaz, ama bir sonraki Splinter Cell oyunu kesinlikle vardır. Önce bir Amazon sızıntısı vardı, daha sonra söz konusu Walmart sızıntısı vardı ve Fisher kendisi ücretsiz Ghost Recon Wildlandsupdate’de bir cameo görevi için tekrar ortaya çıktı. Bunları göz ardı etseniz bile, Splinter Cell’den beş yıl geçti, bu yüzden kesinlikle gecikti. Tüm sorabileceğimiz Ubisoft, Sam Fisher’ın orijinal seslendirme sanatçısı Michael Ironside’in sevimli grey performansını koruyor.

Platformlar:Açıklanacak Yayın tarihi: Açıklanacak

Cyberpunk 2077

CD Projekt Red, AKA Witcher 3 stüdyosu, resmi olarak E3 2018’de bir tür RPG göstermeyi planlamaktadır. Bu, her ne olursa olsun heyecanlanmaya değerdi, Cyberpunk 2077 Twitter hesabı, uzun süre hareketsiz kaldıktan sonra Ocak ayında hayata döndü ve söylentiler, oyunun hem sahnede hem de E3 2018’deki gösteri yerinin önünde büyük bir varlığa sahip olacağının altını çiziyor. O zamanlar bu, ama ne zaman bekleyebiliriz?

Platformlar:Açıklanacak Yayın tarihi: Açıklanacak

Yorum yapın