Eminevim Sistemi Nasıl İşliyor?

Kiradan kurtulup ev sahibi olmak isteyenler için geliştirilen sistem hem dünyamızda hem ülkemizde ilki gerçekleştirmiştir.

Eminevim sistemi ile faiz ödemeden kişilerin bütçesine göre istediği yerden ev alabilmesini sağlamaktadır. Eminevim sisteminin özünde yardımlaşma ve imece yer alır. Eminevim sistemine elbirliği sistemi adı verilir. Eminevim yorumları sistemin gün mantığıyla çalıştığını göstermektedir. Sistemin mantığında ev almak isteyen kişilerin aynı koşulları taşıyan kişilerden oluşan bir gruba girmesi yer alıyor. Örnek verecek olursak 400 bin TL’lik ev almak isteyen kişiler aylık 4 bin TL ödeyebiliyorsa kendileriyle aynı miktarda ödeme yapabilen kişilerle aynı grupta yer alıyor. Aylık 4 bin lira ödeme yapmak istedikleri için 100 ay vadeli gruba alınmakta ve noter huzurunda 100 kişi arasında çekiliş yapılarak sıra belirlenmektedir. Çekilişlerde ismi son sıralarda çıkan kişilerin de mağdur olmaması için duruma özel işlemler yapılıyor.

Eminevim Sistemi Güvenilir Midir?

Kurulduğu günden itibaren sorunsuz şekilde işleyen eminevim sistemi büyük memnuniyet yaşamaktadır. Sosyal medya üzerinden yapılan yorumlar ve şikayetler incelenmekte olup memnuniyet oranı da yüksek düzeyde tutulmaktadır. Eminevim giriş sistemi kolay olduğu gibi çıkış sistemi ve para iadesi de oldukça kolay olmaktadır. Eminevim sistemi üzerinden ev almak isteyen kişiler için kendi bütçelerine özel ödeme takvimleri de oluşturulmaktadır.

Eminevim Sisteminin Avantajları

Faizsiz ev alma sistemi olan Eminevim her bütçeye uygun çeşitli seçenekler sunuyor. Eminevim peşinatlı sistem gibi peşinatsız sistem de sunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden ev alınabilmekte olup kira desteği veren sistem de mevcuttur. Ödemede kolaylıklar sağlayan sistem kredisiz ev alma imkanı da sağlıyor. Taksitleri ödemede sorun yaşayan kişiler için taksitleri düşürme, dondurma, sistemden kesin olarak para iadesiyle çıkma imkanı oluyor.

Yorum yapın