En İyi Google Adsense Alternatifi 5 Reklam Ağı Nedir?

Google Adsense internet dünyasının en iyi ve en çok kazandıran reklam şirketlerinin başında gelmektedir. Google adsense hesabınızın olması eskiye nazaran şuanda daha zor ve almak için çalışma yapılması gerekli olduğu için sizleri biraz zorlamaktadır ki sitenizin de uyumlu olması oldukça zordur.

İnsanlar genel itibari ile internet üstünde yapmış olduğu araştırmalara bir göz attığımızda google adsense alternatifi reklam firmaları gibi cümleler geçmektedir ki eğer sizde bu araştırmayı yapıyorsanız çok doğru bir konu üstünde sitemize giriş yapmaktasınızdır. Sizlere internet üstünde bulabileceğiniz en iyi Türk reklam şirketleri ve en iyi yabancı reklam şirketlerini araştırmalarımız üzerine bularak sizlerle beraber paylaşmaktayız. İsterseniz derhal konumuza geçerek bakalım hangi ağların bizleri beklediğini görebiliriz.

Propellerads Media

PropellerAds Media reklam tanıtım ağı, internet üstünde bulabileceğiniz nitelikli bir reklam tanıtım şirketidir. Binlerce kişinin internet sitesi ve bloğu ile bu sistem üstünden para kazandığını söyleyebilirim ki gerçekten nitelikli bir yapıya sahiptir kendisi.

Banner reklam tanıtım modelinin bulunmaması sizleri üzecektir fakat diğer reklam tanıtım modelleri kullanıcıyı genel itibari ile üzmeyecek ve sıkmadan sitenizde tutabilecek türdeki reklam tanıtımlardır. Bu reklam tanıtım ağı 2011 senesinden bu yana müşterilerine hizmet sunmaktadır ki sitenizin onay konusunda da problem yaşamadan kolayca kabul edeceklerini umuyorum.

Bidvertiser

BidVertiser reklam tanıtım ağı ise bizleri yabancı olarak karşılayan bir reklam tanıtım ağı türüdür. Uzun senelerdir piyasa üstünde kendisini belli eden ve kalitesinden de kolay kolay taviz vermeyen bir reklam tanıtım şirketidir kendisi.

Hindistan merkezli olan bu reklam tanıtım ağında siteler web onayıyla beraber bir süre zarfında inceleme yapıldıktan sonra sizlere bilgilendirilmektedir. Gösterim ve tıklama başına kazanç sağlayacağınız bu reklam tanıtım firmasında yönlendirme programı sistemi ile de farklı kazançlar elde etme imkanınızın bulunduğunu söyleyebilirim.

Adsterra

Son zamanlarda özellikle internet sitelerinde ve forumlarda sık sık karşılaştığımız bir reklam tanıtım ağı olan adsterra ise bizleri bekleyen iyi bir reklam tanıtım ağıdır. Kazanç olarak özellikle hitiniz yabancı ise ve 1k -5k arası bir hite sahipseniz muhakkak ama muhakkak denemenizi düşündüğüm reklam firmalarından biridir.

Reklam şirketinin yalnızca banner ile kalmayıp birbirinden farklı reklam tanıtım modellerinin bulundurması gerçekten şahane bir özelliktir. Genel olarak banner kullanımlarımda facebook üzerinden bir hit çekmiştim ki (100 hit) yaklaşık tıklama başına 2 dolar verdiğini kendim canlı olarak bizzat şahit oldum.

Popads

Özelliklle popunder ve açılan diğer pencere reklam tanıtımları kullanıcıların bir numaralı düşmanlarından biridir ki bazı site sahipleri bu reklam tanıtım modellerinden deli gibi para kazanıyor diyebilirim. Bizlerin amacı kullanıcıyı sitede tutmak olduğu için bu reklam tanıtım modelini maalesef kullanamıyoruz fakat popup olarak reklam tanıtım kullanmak istiyorum diyenleriniz var ise denemesi gerekli olan bir reklam tanıtım ağı olduğunu söyleyebilirim.

Uzun senelerdir site geliştirmesi ve arama motoru optimizsayonu alanında ufak araştırmalar yaparken yüzlerce kez gördüğüm reklam tanıtım ağlarından birisi olduğu için listemin 4.Sırasına yerleştirmek istedim ki sizlerde büyük ihtimalle biliyorsunuz diye düşünüyorum. Raporlamalarında ve diğer sistemsel araçlarında bir problem bulunmamaktadır ki sizlerde kendiniz kullandığınızda kolayca anlayacaksınızdır.

Wordego

Türk internet dünyasının en iyi ve sağlam firmalarından birisi olan wordego reklam tanıtım ağı sizleri zorlayacak olan altyapılardan biridir. Herkesin denemek istediği fakat site kabul süreçlerinin sert olduğu bu web sitesinde bir şansınızı deneyin derim.

Wordego reklam tanıtım ağı genel itibari ile tıklama başına ve gösterim başına olarak para kazandırma seçeneğini sizlere sunmaktadır. Ödemelerde vs hiçbir sorun yaratmamakla beraber iletişim modelleri de gayet iyi olduğunu sizlere belirtebilirim.

Sizlere paylaştığımız reklam şirketleri genel itibari ile pek çok alternatif olarak nitelendirilen reklam firmalarına göre iyi durumda olduğunu söylemeliyim ki nerdeyse birçoğunu deneyerek sizlere bu sözümü söylemekteyim. Piyasa içerisinde pek çok reklam ajansı bulunuyor ki gerçekten birçoğu boş ve hiç bir işe yaramamakla beraber birde onlarla iletişime geçtiğinizde kendilerini haklı çıkarma isyanları sizleri karşılıyor.

Genel olarak daha çok bilindik markalar sizlerin başını ağrıtmayacaktır ki maalesef bu durumun olmaması biraz zordur. Hiç bir reklam tanıtım ağı bir adsense kadar olamayacağı için maalesef bu reklam tanıtım ağlarında işler tıkırında kimi zaman gitmeyebilir fakat tabii hepsi için söyleyemeyeceğim. Sizlerin de kullanmış olduğu ya da deneyimlediği reklam firmaları ve modelleri var ise eğer aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak bizlerle beraber paylaşabilir ve bilgilendirmesini gerçekleştirebilir.

Yorum yapın